2737
2739
😭😭بریم مرکز ناباروری بگیم واسه از اسپرم اومدیم؟ همون موقع انجام میده یا وقت میگه ک بیایم؟ 

شرایطشو رعایت کنید ازمایش میگیرن یا قبلش بزنگ وقت بگیر

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا همین حمید گل کاشته و خیانت کرده ؟

بله بعد ۲۵سال زندگی.پسر بزرگش الان ۱۷سالشه هفت سالم بی عقد باهاش زندگی میکرده یکسالم حاملگی و اینا دقیق ۲۵ساله باهاش زندگی میکرده

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
اره والا

من بچه بودم زودپز ترکید تو خونمون یادمه هنوز صداش

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
2742

منم منم.باورت میشه برا جهیزیم زودپز برنداشتم الانم ندارم!؟

مگه دیواری هم جوش میاره؟واااای من ترسیدم من تازه زمینی رو عوض کردم دیواری خریدم فمر کردم راحت شدم که

دیواریه اما گرده انگار مخزنیه من نمیدونم دقیقا ولی ابگرمکنه سیستمش قدیمیه کلا اون تیکه درجش اصلا زده بیرون من دیگه میترسم ازش

شما نو خریدین مشکلی نداره

تا چند دقیقه اول مغزم کار نمیکرد بعد ب سعید گفتم برقو قطع کن 

رفت سیمشو کشید دیگه فعلا دست نمیزنیم تا درست بشه

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
منم منم.باورت میشه برا جهیزیم زودپز برنداشتم الانم ندارم!؟

من دارم اما چند کاره هم هست اما اصلا استفاده نکردم تو انباریه....تا چند وقت چربی میشستیم تو اشپزخونه طفلی مامانم 8 تا بچه داشت وقت نمیکرد که😏

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین

خیلی میترسم ازین چیزا همیشه رعایت میکنیم بیرون ک میریم گازو میبندیم نمیدونم چیشد یهو من داشتم ظرف میشستم

بعد دیدم صدا اومد گفتم شاید همسایه جوشکار اورده

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
2738
دیواریه اما گرده انگار مخزنیه من نمیدونم دقیقا ولی ابگرمکنه سیستمش قدیمیه کلا اون تیکه درجش اصلا زده ...

نه مشکلی نداره ما دقیقا اخرین انتقالم دی ماه بود روز دوم انتقالم خریدیم اون یکی زمینی و مخزنی بود  سوراخ شد منم نذاشتم تعمیر کنه شوتش کردم حیاط.از این راضیم  همش آب گرمه

از قبل ازمایش نداشتی ببری.اسانسور داشت؟

قبول نمیکنن که

خواهر زانو درد داری حالا مثلا بی آسانسور باشه نمیری مرکز؟خدا بگم چیکارت نکنه سوالایی میکنیدا خخخخ

🙂 حالم خوب نیست از استرس  یه جوری ام🤕 تا الان 4 تا ساک جمع کردم ولی فکر کنم 2 ساک دیگه و ...

اگه خونشون کوچیکه چاره نیس.نمیشه که همه وسایلت ببری.حقم داری زورت بیاد حیفه وسایلت. مگه زن بابات وقتی با پدرت ازدواج کرد بچه داشت؟

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الان یه اتفاق وحشتناک افتاد ابگرمکنمون جوش اورده بود در حد انفجار تمام خونمون دود گرفت اب پرت میکرد ...

وای اگه منفجر نشد دودش از کجابود؟ خدارحم.کرد.خیلی خطرناکه.تو.خونه بود یاتوی بالکن و.خیاط خلوت؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم آزمایشگاههای خصوصی اصلا ارزش نظر دادن ندارن چون شمارششون به صورت سیستمی و کامپیوتری هستش و هر ...

ثمین واقعا 68 زده بود بعد همون زمان صفربود درواقع؟ خدایا پس مگه مرض دارن ازمایش میگیرن وقتی اینقد خطا داره  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706