2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهتر! میگذره این روزاهم عزیزم.سختی داره اما تکلیفت مشخص میشه.انشاالله که خیره.

🙂

حالم خوب نیست از استرس 

یه جوری ام🤕 تا الان 4 تا ساک جمع کردم ولی فکر کنم 2 ساک دیگه وسایل دارم 

کفشام زیادن😂 باید گلچین کنم🙃 

دلم برای گل هام تنگ میشه 😢 میدونم ک من نباشم خشک میشن چون کسی آب نمیده بهشون. 

😈 حتی نمد ها و کاموا هامو برداشتم همشو خودم خریدم بعدم من با بودنشون آرامش میگیرم🤪

دوست داشتم اون لوازم چوبی ک بابام برا تولدم گرفته بود رو بر دارم مث شیرینی خوری و.... اما جا ندارم😢

به محض اینکه مستقر شدم خونه ی بابام واسه خودم یه فایل چوبی میگیرم واسه لباس هام 

ولی میدونم بازم جا کمه🤕😐

بابام تهران مستاجره خونشونم یه خوابس. 

منم که برم عضو خانواده میشیم 5 نفر

موندم چطوری داداش ناتنی مو تحمل کنم😁 من نمیتونم حجاب بگیرم اونم بزرگ شده دیگه از رضا 3 سال بزرگ تره

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

بنظرتون این خوبه؟ 500 میده

من باید یه چیزی بگیرم ک از دراور و کمد باریک تر باشه چون میگم خونه بابام یه خوابس جا ندارن

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
2731

الان یه اتفاق وحشتناک افتاد ابگرمکنمون جوش اورده بود در حد انفجار تمام خونمون دود گرفت اب پرت میکرد بیرون یعنی فقط ایت الکرسی خوندم از ترس

نمیدونم چرا من روز خوش نباید داشته باشم

گفتم الان خونه منفجر میشه

دیگه برقا رو قطع کردیم تا خوب شد اون لحظه دوتامون از ترس مرده بودیم

الانم قلبم میزنه😭

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
نه حالا بدتر هم میشه بعضی وقتا من خودم دو ماه اخر توی بارداری دومم دیگه از درد تکون نمیتونستم بخورم

واقعا من فکر کردم ازینه ک سرویکسم کوتاه شده اینجوریه

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
😁😁 واقعاهم آقایون هیچوقت نظر درست حسابی نمیدن نمیدونم چرا درس عبرت نمیگیریم من که در یک حرکت ان ...

خوب میکنی 

منم ازاسترس فردا والبته سردردم وحشتناک خوابم میومد دیشب الان صبح جمعه ای عین خروس بیدارم 😕😕😕

انشاله فردا همه چیز خوب پیش میره نگران نباش ...راستی دیروز بافت زدی موهاتو؟

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
الان یه اتفاق وحشتناک افتاد ابگرمکنمون جوش اورده بود در حد انفجار تمام خونمون دود گرفت اب پرت میکرد ...

ابگرمکن دیواری؟وای مواظب باشید تعمیر کار بیاره درستش کنه خودتون دست نزنید

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
بنظرتون این خوبه؟ 500 میده من باید یه چیزی بگیرم ک از دراور و کمد باریک تر باشه چون میگم خونه بابام ...

حال برو جا گیر بشو بعد بابات یه فکری میکنه برای وسایلات نگران این چیزا نباش فعلا

اره دیواری بود

نه تعمیرکار میاره

خدا رحم کرد بهمون انقدر ترسیدیم صدا هم میداد ناجور

یعنی من دیگه اشهدمو خوندم

اره دیواری بود نه تعمیرکار میاره خدا رحم کرد بهمون انقدر ترسیدیم صدا هم میداد ناجور یعنی من دیگه ...

دور جونتون ...اره خدا رحم کرده

خدا لعنت کنه پدریو ک ملک داره اما بچش باید تو همچین خونه ای زندگی کنه 

خدا لعنتش کنه

خدا عمرت بده خواهری بعد چند وقت دیشب اومدم دیدم ترکیده انقده ناراحت شده بودم  خوبی عشقم💋💋💋

شکر خوبم خواهر تو خوبی؟پرنسسات خوبن؟

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
اون مشکلی نداره سالمه دکتر گفت خیلی قویه حتی اگه خودت تنبلی نداشتی ممکنه دوقلوهم بشه.چکاب کلی داده ج ...

عزیزم آزمایشگاههای خصوصی اصلا ارزش نظر دادن ندارن چون شمارششون به صورت سیستمی و کامپیوتری هستش و هر چیزی رو ممکنه اشتباه بجای اسپرم بگیرن .برا نمونه تحرک اسپرم شوهر منو زده بودن ۶۸% ولی مرکز ناباروری صفر بود و من ۱۳ساله منتظرم .اگر به ازمایش ازمایشگاههای خصوصی اعتمادی بود من الان باید حداقل هشت تا بچه میداشتم چون خودم حتی پلی کیستیکم نیستم

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....