2733
2734
ما چون خیلی به هم وابسته بودیم گریه هایی که کردم اصلا به نظرم نمیاد واقعا، چون هیچوقت نتونستم توی مر ...

شهرستان هستند؟من بعد از فوت پدرم اصلا حالم خوب نبود دکتر فلوکسیتین تجویز کرد افسرده بودم کاملا چند جلسه روانشناس رفتم گفت مطمئن که همیشه تو قلبت هست و از یادت نمیره اما باید یه روز بزاری و برای عزیز از دست رفتت بشینی گریه کنی همسرم مرخصی گرفت وسط هفته رفتیم سر خاک پدرم که خلوت باشه نمیدونی انقدر گریه کردم دست خودم نبود زار میزدم باور میکنی خیلی بهتر شدم 

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه بابا يكى بهشون امار داده اومدن خوندن حيف شد اون تاپيك

چقد بیکاربوده اونکه خبرچینی کرده.البته چون تاپیکمون بزرگ بود تو.چشم بودیم.چشم دیدنمونو نداشتن  

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2742
شهرستان هستند؟من بعد از فوت پدرم اصلا حالم خوب نبود دکتر فلوکسیتین تجویز کرد افسرده بودم کاملا چند ج ...

به وصیت خودشون توی مزار امامزاده ییلاقمون خاکشون کردن🥺 چون راهش سخته نمیتونم برم

منم همینم دیگه، می‌خوام ی بار برم سر خاک انقد گریه کنم تا حس سبکی بهم بده، هنوز که هنوزه ی جوری ناباورانه موندم تو شوک 😔

ان‌شاءالله خدا پدرتون رو رحمت کنه🌹 روحشون شاد⁦❤️⁩

میشه واسه سلامتی کوچولوهام صلوات مهمونم کنین⁦❤️⁩⁩ ی دنیا ممنونم
چقد بیکاربوده اونکه خبرچینی کرده.البته چون تاپیکمون بزرگ بود تو.چشم بودیم.چشم دیدنمونو نداشتن   ...

بهار یه چیزی گفتی تو خوابگاه انجام میدادی برای سر درد چه جوری بود؟

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
سلااام خوبیید تاپیک چی شددد چرا ترکید پس؟؟ کوثر ممنون منشنم کردی عزیزم

از مزایای ترکیدن تاپیک دیدن شماست بانوووو🙂

2740
به وصیت خودشون توی مزار امامزاده ییلاقمون خاکشون کردن🥺 چون راهش سخته نمیتونم برم منم همینم دیگه، م ...

عزیزم روحشون شاد باشه....

شمارتو تو.خصوصی برام بفرست یه شارژ برات بزنم

عشقی  مهربونم 😘😘😘😘 لطفت بی کران

میتونم  بگم داییم بریزه از حسابم کم کنه مثلا صابکارمه😬

تو کارتمم پول هست ولی زورم میاد برم بیرون🙃

تصمیمم رو گرفتم، شنبه میرم دوشنبه میام برا امتحان 

ارزش نداره این همه استرس بکشم

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
از مزایای ترکیدن تاپیک دیدن شماست بانوووو🙂

شما عشقی عزیزممم😍😍

ولی چراااا 😂😂من ک چندوقته نبودم و الان اومدم شوک شدم

چندروز بود میگفتم بیام تاپیک یادم میرفت

کی ترکیده پریسا جان؟

شما عشقی عزیزممم😍😍 ولی چراااا 😂😂من ک چندوقته نبودم و الان اومدم شوک شدم چندروز بود میگفتم بیام ...

فدات خواهری🤩

دیروز عصری رفتم برم تاپیک دیدم ترکیده😁 البته ظهر هم رفته بودم ولی نترکیده بود، دیگه هرچی بود بین ظهر تا عصر بود😂

2706