2733
2739
عنوان

کمک کنید لطفا😙😻

118 بازدید | 17 پست

سلام خانومای گلم من 20 سالمه و به شدت ضعیف هستم پریودم و دکتر گفته به خاطر ضعیف بودن و کم خونی باید پریودتو مدتشو کم کنی حداقل 3 روز طول بکشه اما الان 5 روزه دارم میمیرم کمکم کنید چه جوری تو مدت کم قعطش کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رازیانه دم کن بخور قطع میشه

رازیانه قاعده اوره عزیزم

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
2731
2740
روزهایی که پریود نیستم رازیانه ، اون یک هفته زیره سبز توصیه شده، به من اینطوری توصیه شده، من اینطوری ...

خب این خانوم گفته چکار کنم پریودم کم بشه شما دورانی که پریود نیستید میخورید تا پریود بشید رازیانه خونریزی زیاد میکنه

خدایا شکرت بخاطر همه چیز 🙂
خب این خانوم گفته چکار کنم پریودم کم بشه شما دورانی که پریود نیستید میخورید تا پریود بشید رازیانه خو ...

برای پریود شدن نمیخورم عزیزم، شکر خدا پریودم منظم هست

فقط چون هورمون های زنانه رو تنظیم میکنه میخورم، در ضمن رحم رو گرم میکنه، باعث میشه موقع پریود درد کمتری بکشیم

این اکانت حذف شده است
2706