2737
2739
عنوان

نمیتونم بچه دار بشم

658 بازدید | 24 پست

سلام من قبلا جراحی داشتم دریکی از قسمت های بدنم که احتمال ٩٩درصد مانع باردار شدنم میشه از دکتر جراحم سوال کردم سرسری وبدون هیچ توضیحی گفت مشکلی نداره من الان عقد کردم وبه نامزدم گفتم ک قبلا جراحی داشتم وگفت ک اگ مشکلی پیش نمیاد واسه بارداری و.... منم حرفی ندارم الان میخوام از شما سوال کنم ک آیا میتونم بدون هیچ مشکلی باردار بشم که واسه بچه هم مشکلی پیش نیاد😔😔😔؟

آنابل:شوخی ممنوع❎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
اگرم مربوط به دیسک و این چیزاس خیلی سخته اونایی که دیسک دارن باید صبر کنن تا کامل خوب بشن یا هم کلا ...

٤سال میگذره از عملم اما خیلی عمل سختی داشتم اگ نتونم باردار بشم باید از نامزدم هم جداشم😔😔چون این مشکل حل شدنی نیست خیلی دوسش دارم

٤سال میگذره از عملم اما خیلی عمل سختی داشتم اگ نتونم باردار بشم باید از نامزدم هم جداشم😔😔چون این م ...

عزیزم برو قشنگ با چندتا دکتر متخصص مشورت کن ، همه مدارکتم ببر . فک نکنم مشکلی باشه برو که خیالت راحت بشه 

عزیزم اگه نافت نباشه اره

گلم من قبلا عمل کردم و شکمم از زیر سینه تا پایین ناف یه خط راست بریدن یعنی تو بارداری به مشکل میخورم؟کیسه صفرام پاره شده بود برداشتن

دوست گلم برای رسیدن به خواسته هام صلوات میفرستی؟لایک کن منم بفرستم برات
٤سال میگذره از عملم اما خیلی عمل سختی داشتم اگ نتونم باردار بشم باید از نامزدم هم جداشم😔😔چون این م ...

بازم برو دکتر و از دکتر متخصص بپرس

الان خیلی شرایط فرق کرده حتی اونایی که رحم شون مشکل داره یجوری بچه دار میشن شما هم انشاالله که مشکلی نداشته باشی

خدایا شکرت 
گلم من قبلا عمل کردم و شکمم از زیر سینه تا پایین ناف یه خط راست بریدن یعنی تو بارداری به مشکل میخورم ...

عزیزم برداشتن کیسع صفرا خودش مشکلع ولی بریدن تا ناف با عمل ناف فرق میکنه نگاه کن ببخشید نافت الان وجود داره یا نه یعنی بجای ناف یه خط صاف عمل کرده است یا نه خود نافت چون اگه نافو برداشته باشن جنین حتی با باردار شدن هم میمیره

عزیزم برو قشنگ با چندتا دکتر متخصص مشورت کن ، همه مدارکتم ببر . فک نکنم مشکلی باشه برو که خیالت راحت ...

میخوام همینکارو کنم 😔🌷ممنونم گلم بابت راهنماییت

2706