2733
2739
عنوان

نمیتونم بچه دار بشم

| مشاهده متن کامل بحث + 661 بازدید | 24 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم برداشتن کیسع صفرا خودش مشکلع ولی بریدن تا ناف با عمل ناف فرق میکنه نگاه کن ببخشید نافت الان وج ...

اها نافم هست گلم ولی برش خورده بخیه زدن شکلش یکم تغییر کرده

دوست گلم برای رسیدن به خواسته هام صلوات میفرستی؟لایک کن منم بفرستم برات
2731
ناراحت نباش بابا ، الان اصلا نازایی و بچه دار نشدن وجود نداره . موفق باشی عزیزم ❤😊❤

میدونم اماهرکسی بااین مشکلات کنار نمیاد ممکنه اگ کامل جریانو براش تعریف کنم جداشیم 😔

آنابل:شوخی ممنوع❎
بهترع برید دکتر تا چک کنه و بدون رودرواسی بگه چون چون برش هم ممکنه جلو تنفس نوزادو بگیره 

ممنونم از راهنماییت 😕اخه بعد عملمم دکتر گفته شاید نتونی حامله بشی ولی مال ۱۵سال قبله😭

2740
ممنونم از راهنماییت 😕اخه بعد عملمم دکتر گفته شاید نتونی حامله بشی ولی مال ۱۵سال قبله😭

خواهش😂😂 اره عزیزم نگاه بعضی از دکترا هستن که چیزی نمیگن یا بخاطر این باز برید پیشش چیزی نمیگه بکل نافت برش خورده باید ازمایش بدی چون برش ناف جلو تنفسو میگیره عزیزم با چشما خودم دیدم که میگم

خواهش😂😂 اره عزیزم نگاه بعضی از دکترا هستن که چیزی نمیگن یا بخاطر این باز برید پیشش چیزی نمیگه بکل ...

باش گلم