2737
2734
عنوان

دکتر بهناز عطار شاکری

462 بازدید | 5 پست

سلام دوستان من واسه درمان نازایی می خوام برم پیش دکتر بهناز عطار شاکری. میگن خیلی کارش خوبه و خیلیا نتیجه گرفتن ازش تعریفشو خیلی شنیدم. مطبش تو میدون ونک روبروی بیمارستان بقیه الله هست. کسی تجربه درمان نازایی داشته راهنماییم کنه که مراحلش چجوریه

دکتر منم بهناز عطار شاکری هست عفونت قارچی داشتم ک درمان شد برای بارداری تو اقدامیم ک خانم دکتر لتروز ...

سلام خانومم شما پیش دکتر بهناز عطار رفتید نتیجه گرفتید؟ انشاءالله که خوب بوده براتون، اگر رفتید و نتیجه دیدید توضیح میدید لطفا؟ 

أَللّهُمَّ ارْزُقْنی شَفاعَةَ الْحُسَیْنِ یَومَ الْوُرُودِ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بستگی داره درمان نازایی شما به چه روشی انجام بشه. دکتر بهناز عطار شاکری در زمینه درمان نازایی عالی و فوق العاده عمل می کنن. مراحل هم باتوجه روش درمانی متفاوته. مهم تر از همه اینه که کامل همه توضیحات و احتمال بارداری رو میگن و دیگه تکلیف روشنه

2731
دکتر بهناز عطار شاکری خیلی کارش خوبه و خیلیا نتیجه گرفتن ازش واقعا من به همه کسایی که برای درمان ناز ...

متاسفانه دیگه مثل قبل نیست چون سرشون شلوغ شده اصلا نمیتونی با دکتر صحبت کنی و با ماما طرفی