2733
2734

تکنسین اتاق عمل استخدامش جطوریه

دارم تمام زورمو میزنم رویاهام حسرت نشن و وقتی بزرگ شدم ی پوزخند بزنم و بگم چی فکر میکردم چی شد🎻🏊‍♀️🏋‍♀️🚵‍♂️🗒📚🪡💊🩺

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کلا رشته های پیراپزشکی بازار کارش عالیه

فقط پرستاری اینه عزیزم 

دارم تمام زورمو میزنم رویاهام حسرت نشن و وقتی بزرگ شدم ی پوزخند بزنم و بگم چی فکر میکردم چی شد🎻🏊‍♀️🏋‍♀️🚵‍♂️🗒📚🪡💊🩺
دختر جاریم خونده  تا درسش تموم شد استخدام شد

ازنون داده یا توی طرخه

خب خب خب 

شرایط مهاجرتش عالیه 

استخدام رسمی مثل همه شغلا رو‌هواس 

دوسال طرح داری و دوسال تمدید میشه ک میشه ۴سال 

بیمارستان خصوصیا میگیرن اما باحقوق کم مثل استخدام رسمی نیس 

امااا قسمت شیرین ماجرا 

اگه تو اون ۴سال زرنگ باشی خودنو خوب نشون بدی میتونی اعتماد پزشکای جراحو جلب کنی و ب عنوان اد خصوصی یه جراح فعالیت کنی که درامدش و شرایط کاریش خیلی بهترههههه

کاربری دست دونفره....🌹

خواهر دوستم

البته ی شهز کوچیک قبول شد و خوند

در کل ب نظرم اتاق عمل انچنان بازارکار درست و حسابی نداره

اگه کسی رتبه اش بهش بخوره، پرستاری بزنه بهتره

🥀زخم هایم را دوست دارم🥀آنها شاهدان اصلی هستند که چگونه شجاعانه زندگی کردم🥀

پیراپزشکی بگیر نگیر داره.بعضیا هستن سرکارن بعضیا هستن نتونستن شغل مناسبشونو پیدا کنن.من الان خودم مامام ولی هم خودن هم چندتا از دوستام چندساله بیکاریم.البته ما شهر کوچیکم.شهر به شهرم فرق داره باز

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
خواهر دوستم البته ی شهز کوچیک قبول شد و خوند در کل ب نظرم اتاق عمل انچنان بازارکار درست و حسابی ند ...

اونو میدونم ک پرستاری بهتره روی صحبتم بااتاق عمله

پیراپزشکی بگیر نگیر داره.بعضیا هستن سرکارن بعضیا هستن نتونستن شغل مناسبشونو پیدا کنن.من الان خودم ما ...

از اتاق عمل خبرداری

خب خب خب  شرایط مهاجرتش عالیه  استخدام رسمی مثل همه شغلا رو‌هواس  دوسال طرح داری و ...

حقوق کم ینی چقدر

2706