2733
2734
عنوان

دکتر بهناز عطار شاکری

476 بازدید | 5 پست

سلام دوستان من واسه درمان نازایی می خوام برم پیش دکتر بهناز عطار شاکری. میگن خیلی کارش خوبه و خیلیا نتیجه گرفتن ازش تعریفشو خیلی شنیدم. مطبش تو میدون ونک روبروی بیمارستان بقیه الله هست. کسی تجربه درمان نازایی داشته راهنماییم کنه که مراحلش چجوریه

دکتر منم بهناز عطار شاکری هست عفونت قارچی داشتم ک درمان شد برای بارداری تو اقدامیم ک خانم دکتر لتروز ...

سلام خانومم شما پیش دکتر بهناز عطار رفتید نتیجه گرفتید؟ انشاءالله که خوب بوده براتون، اگر رفتید و نتیجه دیدید توضیح میدید لطفا؟ 

أَللّهُمَّ ارْزُقْنی شَفاعَةَ الْحُسَیْنِ یَومَ الْوُرُودِ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بستگی داره درمان نازایی شما به چه روشی انجام بشه. دکتر بهناز عطار شاکری در زمینه درمان نازایی عالی و فوق العاده عمل می کنن. مراحل هم باتوجه روش درمانی متفاوته. مهم تر از همه اینه که کامل همه توضیحات و احتمال بارداری رو میگن و دیگه تکلیف روشنه

دکتر بهناز عطار شاکری خیلی کارش خوبه و خیلیا نتیجه گرفتن ازش واقعا من به همه کسایی که برای درمان ناز ...

متاسفانه دیگه مثل قبل نیست چون سرشون شلوغ شده اصلا نمیتونی با دکتر صحبت کنی و با ماما طرفی