2737
2734
عنوان

🌺چله 🌺

| مشاهده متن کامل بحث + 2238 بازدید | 334 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چله اول ذی العقده شرو میشه  روز اول این چله سه شنبه هستش . میخواید شرکت کنید اعلام حضور کنید

اخه ذكرش چيه 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2740
خوب ذکر چی شد چله ترک گناه و صلوات و زیارت عاشورا من شنیدم برای این چله نظر جمع چیه

ترک گناه برای همه چله ها و رسیدن به حاجت توصیه شده.فعلا 500 صلوات و 500 استغفرالله.ما میگیم شاید ذکر بهتری باشه و دوستان بیان بگن تا بقیه هم استفاده کنن و ذکر بهتره چون اگه مشکل شرعی کسی داشته باشه راحت بتونه ذکر رو بگه

برآورده شدن حاجت 

« مرحوم قاضی قرائت دعای زیر( دعای سریع الاجابه، مفاتیح الجنان ) را به مدت چهل شب، هر شب یک تا صد بار برای برآورده شدن حاجت سالکان درگاه الهی مفید می دانستند: إلهی کیف أدعوک و أنا أنا و کیف أقطع رجایی منک و أنت أنت؟ إلهی أذا لم أسئلک فتعطین فمن ذاالذی أدعوه فیعطینی؟ ألهی إذا لم أدعک فستجیب لی، فمن ذاالذی أدعوه فیستجیب لی؟ إلهی إذا لم أتضرع إلیک فترحمنی فمن ذا الذی أتضرع إلیه فیرحمنی؟ إلهی فکما فلقت البحر لموسی و نجیته أسئلک أن تصلی علی محمد و آل محمد و إن تنجینی مما أنا فیه و تفرج عنی فرجا عاجلا غیر أجل بفضلک و رحمتک یا أرحم الراحمین. »