2733
2734
عنوان

آهنگ جدبد میخوای بیا اینجا........................................... !!!!!^_^

| مشاهده متن کامل بحث + 104018 بازدید | 1191 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چکاوک جان عید امسال همش دعا به جونت کردم .با کمکت تو جاده تمومه ترانه های شاد و گوش دادم وبرات شادی از خدا آرزو کردم .....عزیزم ی زحمتی بدم بهت رومو زمین نندازی و بهم نخندی ..مدتیه دنبال آهنگ و ترانه های شاد کودکانه انگلیسی و فارسی کوتاه هستم واسه دخترم که 5 سالشه .لطفا راهنماییم میکنی و برام چند تا ادرس سایت و لینک راحت و بی دردسر و کم حجم میزاری قربونت بشم من
چکاوک بیااااااا
به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم. همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو! هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ، جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش. از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه. کار اشتباه اشتباهه   حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه.   
برگزاری جشنهای شما با قیمت ارزان (نامزدی تولد عروسی) من برای اونهایی که می خوان یه جشن با شکوه و با کیفیت اما با قیمت مناسب و کمترین هزینه باشه بهترین ها رو فراهم می کنم شماره تماس من (کیک و مو زیک و تزیین ومیوه و هدیه .....) 09333242744
برگزاری و خدمات مجالس - سفره عقد - آرایشگاه - آتلیه و عکسبرداری و فیلم برداری - دسته گل عروس - گل ماشین - گل آرایی - نمونه کارها در http://offclick.ir
به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم. همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو! هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ، جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش. از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه. کار اشتباه اشتباهه   حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه.   
آوا من دارم ولی بلد نیستم برات بذارم.تو گوشیم ِ
2706