2733
2739
عنوان

جذابترین سلبریتی ها کدومان

692 بازدید | 44 پست

یدونه خانم بگید یدونه آقا از هرکدوم یه خارجی یه ایرانی

نظر خودم ایرانی آقا: بهرام رادان خانم: هستی مهدوی خارجی هم آقا: هنری کویل خانم: لیلی کالینز

امیدوارم یکی عین خودت سر راهت قرار بگیره :)

اقا متیو مک کانهی و تیموتی

خانم نظری ندارم

عزیزان ماجرای اسم بزغاله این بود که اسم خودمو هرجور تایپ میکردم سایت قبول نمیکرد نهایتا اعصابم خورد شد نوشتم بزغاله زارت تایید کرد                      اسیرمون کردین به قران😂😂😂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خارجی .جی جی حدید 

ایرانی سحرقریشی خداییش نازه

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
2728
2738

ایرانی 

ویشکا آسایش و میلاد کی مرام 

خارجی 

نیکول کیدمن و جانی دپ و جیم کری و واکین فینیکس 

واقعا نتونستم یکی بگم😅

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

بندیک کامبربچ و ناتالی پورتمن 

و هومن سیدی 😂😂 بامزس و لیلا حاتمی خیلی دوست دارمش و ترانه علیدوستی 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
خانم ایرانی طناز طباطبایی و مریلا زارعی ( دوتاشون رو دوست دارم خب😁)  آقا ایرانی دوس ندارم ولی ...

بیچاره جانی دپ چه بلاهایی که زنش سرش نیاورده😢😢

امیدوارم یکی عین خودت سر راهت قرار بگیره :)
2706