2752
2734
عنوان

جذابترین سلبریتی ها کدومان

| مشاهده متن کامل بحث + 692 بازدید | 44 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
کدوم دزد؟

منظورم نقش جانی دپ تو فیلم دزدان دریایی کارائیب بود 

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰
آها دزد دریایی😂😂😂 اره دزد فوق العاده ایه😘😘😘😘😘

🤣🤣اوهوم

خیلی باحاله

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰
جانی برد کریس جیسون موموآ ودر راس همه کیت هرینگتون😍 جوونیهای مونیکا بلوچی

گیم آف ترونز دیدی چقد بد تموم شد😭😭😭😭

امیدوارم یکی عین خودت سر راهت قرار بگیره :)
امبرهرد بی لیاقت بود  زنیکه وحشی روانی

زنیکه آمازونی بود

مثل گرگی در پوست گوسفند ،به قیافش نمیاد مرد ستیز باشه

زنیکه آمازونی بود مثل گرگی در پوست گوسفند ،به قیافش نمیاد مرد ستیز باشه

مرد ستیز نیست کلا وحشیه سادیسم داره 

دوجنسگراست دوس دختر قبلیش گفته بود منو هم کتک میزده همش سرم داد میزده وقتی با هم بودیم 

مرد ستیز نیست کلا وحشیه سادیسم داره  دوجنسگراست دوس دختر قبلیش گفته بود منو هم کتک میزده همش س ...

اههه 

حالم ازش بهم خورد😐😒😒😒

حیف جانی نیس رفته سراغ همچین آدمی😒

گیم آف ترونز دیدی چقد بد تموم شد😭😭😭😭

برعکس همه من پایانش رو دوس داشتم چون فرزندان استارک هرکدوم به ارزوشون رسیدن..واونچه که استعدادشو داشتن..جان در تمام فیلم در پشت دیوار نقش یه مربی رو در مرکز باز پروری ایفا میکرد کشاید همراه شدنش با وحشیها این نوید رو بده که برای اونها تمدن سازی کنه..

هرچند از اینکه از ازدواج منع شده رو نمیتونم قبول کنم😡که اون هم ممکنه مثل بقیه قوانین دور بزنه😉

فقط از مرگ تیون گریجوی ناراضی بودم...گوگولی😭😘

وهمینطور اینکه جان با عمه اش رابطه داشت رو دوس نداشتم

واینکه ناجوانمردانه یکی رو کشت

همینه ک هنو نرفتی هاگوارتز خواهر من کویین فقط بانو اما واتسون😁

بعله😂

تو دیو و دلبر هم بودش ولی استارتر گفت فقط یدونه وگرنه من طومار مینوشتم😅

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه