2733
2734
عنوان

یکم راجب مراقبت از پوست بگیم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 472 بازدید | 76 پست
زیرچشم من پر شد از میلیا... تازه خوب شده

من ده روزه دارن ویتامین eمیزنم هنوز تو چروکام تاثیری نزاشته میلیا یا جوش هم نزدم..تازه فقط بیست سالمه ها😕

کی واسمون تقدیر و با خودکار مشکی نوشت..🥀🖤
منافذ و فقط مزوتراپی جواب میده من درمان خونگی موثر واسش نشنیدم البته راجع ب اب نارنج نیدم ولی تجربه ...

خب اب نارنج ک ترشه، پوستو داغون میکنه 

آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ده روزه دارن ویتامین eمیزنم هنوز تو چروکام تاثیری نزاشته میلیا یا جوش هم نزدم..تازه فقط بیست سالم ...

من 22م... خیلی پیگیر زیر چشمم ولی چروک اذیتم نمیکنه اصلا چون از بچگی دوتا خط خیلی کمرنگ داشتم زیرچشمم، الان دغدغم گودیه زیر چشمه... ویتامین ای رو امتحان کردم. عالیه ولی نه برای زیرچشم فقط برای خود صورت خوبه خیلی شفاف میشه

ولی متاسفانه ب پوست من نمیخوره

آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده
2731
شاید هورمونات بهم ریخته یه سونو رحم وتخمدان برو هورموناتم چک کنن

خب اخه نامزدم هنوز... با-کر-م هنوز🙆‍♀️ممکنه باز بخاطر هورمونام باشه؟ 

من 22م... خیلی پیگیر زیر چشمم ولی چروک اذیتم نمیکنه اصلا چون از بچگی دوتا خط خیلی کمرنگ داشتم زیرچشم ...

نه من گودی و اینا ندارم ولی خیلی اذیتم واسه چروکا...چجوری زدی به صورتت شبی یدونه کپسول؟

کی واسمون تقدیر و با خودکار مشکی نوشت..🥀🖤
اگ امکانشو داری برو دکتر کربوکسی تراپی کن جلسه ای حدودن صد تومنه فک کنم کرم دکتر ژیلا دور چشم هم رو ...

کربوکسی تراپی دقیقا چجوریه؟؟ 

نه من گودی و اینا ندارم ولی خیلی اذیتم واسه چروکا...چجوری زدی به صورتت شبی یدونه کپسول؟

نه یکی خیلی زیاده. تا جایی ک پوستمو چرب کنه شاید نصف کپسول بقیه رو میزاشتم تو یه پلاستیک که میکروب نگیره به خودش و فرداشبش استفاده میکردم، قبل خواب میزدم، صبح صورتمو میشستم ولی خب ویتامینه جذب شده بود

2740
خب اخه نامزدم هنوز... با-کر-م هنوز🙆‍♀️ممکنه باز بخاطر هورمونام باشه؟ 

آره ربطی نداره گلم به باکرگی حتما چکاب برو اکثر مشکلات پوستی یا از بهم ریختگی هورموناس یا کبد یا کم آبی یا استرس رحم وتخمدان حتما برو سونو 

گودی چشمم اذیتم میکنع دوست ندارم داشتع باشم

تازه اینجوری شدی؟؟ یا از قبل بوده؟؟ مثلا واسه من ارثیه ولی نه در اینحد یه چند مدتیه بدتر شده

عکسای چندسال پیشت رو ببین شاید از اونموقع بوده باشه

آره ربطی نداره گلم به باکرگی حتما چکاب برو اکثر مشکلات پوستی یا از بهم ریختگی هورموناس یا کبد یا کم ...

اره بیشتر اینارو که شنیدم... ولی خودم میگم بخاطر مشکل کبده، اخه نه استرس دارم نه کم آبی و... ولی الکی الکی پوستم خشک میشه، تیره میشه یهو

شاید باورت نشه ولی یه روز پوستم صافه و شفافه یه روز انقد کدر میشه که بدم میاد ببینم خودمو

من ده روزه دارن ویتامین eمیزنم هنوز تو چروکام تاثیری نزاشته میلیا یا جوش هم نزدم..تازه فقط بیست سالم ...

ب مرور باعث میشه 

میتونی کامنتای پیجای بیوتی بلاکرا رو چک کنی خود استفاده کننده هاش گفتن

کربوکسی تراپی دقیقا چجوریه؟؟ 

بزنی تو نت کامل میاد توضیحاتش ، بیفور افترش هم هس تو پیجای کلینیکای زیبایی با کربن دی اکسیده

یه درمان دیگ هم هس که فیلر تزریق کنی ، یکی از اشناهام انجام داد خیلی راضی بود البته اثرش دایمی نیس بعد ی مدت جذب میشه ولی دقیق نمیدونم تا چن ماه هس اثرش

من خودم از شوینده صورت کامان خیلی راضیم،ژل الوئه ورا سی گل رو با اب خیار ترکیب میکنم به پوستم یه ابرسان قویه

2706