2737
2739
عنوان

یکم راجب مراقبت از پوست بگیم؟؟

472 بازدید | 76 پست

خانماااا تاحال شده برای پوست صورتتون محصول یا ماسکی رو استفاده کرده باشید و خیلی راضی باشید؟؟ 

برای تمام مشکلات مثل دورچشم، جوش و لک، تیرگی، منافذ باز و...   

یکم از تجربیات هم استفاده کنیم؟ 

آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برای دور چشمم از ویتامین eاستفادع میکنم

من ماسک خونگی استفادع میکنم

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

من اینو فقط متوجه شدم که الکی پول کرم ندم 

رفتم اساسی درست کردم

کرم بخر حالا هی تو ۲سال بشین بزن😑😑😑😑مگه میشه 

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍
2740
اگ قرص ویةامین e و میزنی تجدید نظر کن میلیا میاره 

گودی چشمم اذیتم میکنع دوست ندارم داشتع باشم

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
گودی چشمم اذیتم میکنع دوست ندارم داشتع باشم

اگ امکانشو داری برو دکتر کربوکسی تراپی کن جلسه ای حدودن صد تومنه فک کنم

کرم دکتر ژیلا دور چشم هم رو سیهی زیر چشم تاثیر میذاره  اینو خودم استفاده کردم

با این ماساژور های سنگی خنک هم ماساژ بدی ممکنه تاثیر بذاره چون عروق و تنگ میکنه کبودی کمتر میشه اونطوری ک شنیدم

اگ قرص ویةامین e و میزنی تجدید نظر کن میلیا میاره 

زیرچشم من پر شد از میلیا... تازه خوب شده

آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده
اگ امکانشو داری برو دکتر کربوکسی تراپی کن جلسه ای حدودن صد تومنه فک کنم کرم دکتر ژیلا دور چشم هم رو ...

خیلی ممنون از اطلاعاتی کع دادی مهربونم  حتما امتحان میکنم

چقدر جدیدا پوستا خوب شده تیپا هم عالی شده کلا همه چهرشون قشنگه

اره دیگه. حالا من برعکس

مجرد بودم صورتم خیلی خوب بود خیلی شفاف بود ولی الان...