2733
2734

عفونت داری قرص مترونیدازول خوبه استفاده کنی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740

قرص میترونیدازول بخور 

برای عفونت پشکل عنبر نسا دود بده عالییه 

سریع خووب مییشی هرچی عفونته خشک مییکنه

قطع امید کردی؟ .. دم صب طلوع افتاب و نمیخای ببینی ..؟ سرخ و زرد آفتاب موقه غروبو نمیخای ببینی ..؟ ماه و دیدی ؟ نمیخای ستاره هارو ببینی!! شب مهتاب .. اون قرص کامل ماه رو نمیخای ببینی؟؟ .. چشاتو میخای ببندی ؟ از مزه ی یه گیلاس میخای بگزری!!؟نگذر .. من رفیقتم میگم نگذر!!  
آب زیاد بخور یک مدت شرت نپوش با جوش شیرین و اب هم خودت را بشور اگه خوب نشدی حتما برو دکتر

اگه اب بخورم بدتر نمیتونم خودمو نگع دارم

یه کاسه شراب باشه من باشم و تو،توازلب کاسه نوشی ومن از لب تو
قرص میترونیدازول بخور  برای عفونت پشکل عنبر نسا دود بده عالییه  سریع خووب مییشی هرچی عفو ...

بچه شیر میدم شیرم کم نمیشه قرص بخورم

یه کاسه شراب باشه من باشم و تو،توازلب کاسه نوشی ومن از لب تو
یعنی خوب میشم

بله چرا نشی گلم این قرص هر ۸ساعت یکی بخوری خوب میشی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2706