2752
2739
عنوان

جدود چهار ساله با سلیقه خودم برای خودم چیزی نخریدم😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 604 بازدید | 61 پست
طراحی دوخت بخون

شغلش چیه؟

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم🔪🩸💣👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻متاهل و صد البته متعهد👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه

ولی به نظرم تو که از این محیط خسته شدی بهتر یه مدت ازدواج نکنی درستو بخونی مسئولیت هاتو کمتر کنی 

چرا گردن گرفتی اخه میشستی عین همه دخترا هم سنت درس میخوندی یعنی چی علاقه ندارم 

رشتتو عوض میکردی 

به نظرم فعلا ازدواج بیخیال شو به فکر یکم جوونی کردن باش 

فقط 31 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

يه چیزی که اینده داشته باشه مثل انسانی دوست دارم مستقل باشم چون عاشق پولم😂😂

میتونی تغییر رشته بدی بری انسانی

برو معلم شو من اجیم معلمه یکم سخته اما شغل شیرینیه

من دوست داشتم درس بخونم اما شرایطشو نداشتم 

رشتم تجربی بود دیپلمم الان

بزرگترین حسرت زندگیم شده 

آشوب درونش را نه کلمات می‌توانست بیان کند و نه فریادها ... 

عزیزم واقعا با تمام وجودم ناراحت شدم که مادرت حق بچگی کردن ازت گرفته ،چقددددددر به حال مادرت تاسف خوردم ایشون زایمان کردن و مسولیت گردن یه دختر نوجون انداخته .

اما الان بجای اینکه از الان منزوی و گوشه گیر بشی و بشینی تو خونه تا یه شوهر کنی .پاشو عزیزم خودت باید به خودت کمک کنی وقتی مادرت به فکرت نیست و میگه خوب اینکه درس نمی خونه بزار دایا خواهر و برادرش بشه .

عزیزم حتما ادامه تحصیل بده حتمااااااااااا این کارو بکن ،علاقه نداری رو بزار کنار لااقل دیپلم بگیر ،در کنارش برو یه حرفه یاد بگیر برو یه لاین آرایشگری یاد بگیر ،تویه اجتماع باش عزیزم .

خودت به خودت کمک کن ...

2731
ولی به نظرم تو که از این محیط خسته شدی بهتر یه مدت ازدواج نکنی درستو بخونی مسئولیت هاتو کمتر کنی&nbs ...

اخه عقدم دیت خودم بود که جدا میشدم🤧

قبلانم که مدرسه میرفتمم مسئولیتام زیاد بودن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم🔪🩸💣👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻متاهل و صد البته متعهد👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه
ولی به نظرم تو که از این محیط خسته شدی بهتر یه مدت ازدواج نکنی درستو بخونی مسئولیت هاتو کمتر کنی&nbs ...

من شهر اسی اینا چند بار رفتم نزدیکع ب ما کلا سبکش سنتیه مقصر اسی بنده خدا نیست 

تُ♥️ز جان خوشتر amir♥️
میتونی تغییر رشته بدی بری انسانی برو معلم شو من اجیم معلمه یکم سخته اما شغل شیرینیه من دوست داشتم ...

چجوری و کجا باید برم برای تغیر رشته؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میتونی تغییر رشته بدی بری انسانی برو معلم شو من اجیم معلمه یکم سخته اما شغل شیرینیه من دوست داشتم ...

الان نمیتونی ادامه بدی عزیزم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
عزیزم واقعا با تمام وجودم ناراحت شدم که مادرت حق بچگی کردن ازت گرفته ،چقددددددر به حال مادرت تاسف خو ...

الان خیلی رفتارم بده و خجالتی و بی اعتماد به نفس شدم 

حتی نمیتونم احوال پرسی کنم با کسی

دختر خاله ها و دختر دایی هام که همسن من هستن یا کوچیک تر از من هستن خیلی عاقل و اجتماعی هستن فقط من ازشون بدم

بد تر از همه اینه مامانم همش با اونا مقایسم میکنه و سرزنشم میکنه😖

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اخه دیگه حداقل یه دیپلم دیگه تو روستاهای دور افتاده هم میشه گرفت ... 

فقط 31 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
الان نمیتونی ادامه بدی عزیزم؟

نه من انگیزه ندارم

شاید سن تو بودم میرفتم 

ولی الان دیگه دیر شده

من غصم میشه میبینم یکی بی دلیل درسشو ول کنه

آشوب درونش را نه کلمات می‌توانست بیان کند و نه فریادها ... 

اره😖

1
5
10
15
20
25
30
35
40