2733
2739
عنوان

دورهمی مامانای آذر 99

| مشاهده متن کامل بحث + 526419 بازدید | 57082 پست
فدات وزنش مگه کمه 

ن آخه وزن۳۵هفته کجا وزن ۳۸هفته کجا

نی نی خودت چه کرده؟مثل دختر من عجله نداره؟😂

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
ن آخه وزن۳۵هفته کجا وزن ۳۸هفته کجا نی نی خودت چه کرده؟مثل دختر من عجله نداره؟😂

نگران نباش مث اینکه دخملا عجله دارن

والا پسرم قصدنداره بیاد حالا میخام ازامروز دم نوش اینا بزنم تورگ ببینم چی میشه توکل بخدا 

ازطرفی هم خودم میخام این شلوغی بیمارستانا خلوترشه توکل بخدا😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگران نباش مث اینکه دخملا عجله دارن والا پسرم قصدنداره بیاد حالا میخام ازامروز دم نوش اینا بزنم تور ...

آره دختر من داره برا ۹۹/۹/۹تلاش میکنه😂

آها انشاءالله بسلامتی و راحتی زایمان کنی گلم😘😘😘

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
2742
فدات همچنین  ینی امکانش هس تاپایان امروز زایمانت باشه عزیزم

خدا نکنه😥دکترم گفت یه هفته هم طولش بدیم بارداری رو خیالمون راحت تر میشه

فدات همچنین  ینی امکانش هس تاپایان امروز زایمانت باشه عزیزم

یاد گلی میفتم با دو سانت تا هفته چهل رفت روحیه میگیرم گلی بیا راز موفقیتت رو بگو😂😂

خدا نکنه😥دکترم گفت یه هفته هم طولش بدیم بارداری رو خیالمون راحت تر میشه

اها خب پس توکلت ب خدا باشه ایشالله ک خدافرج خیر میده تواین یه هفته حسابی چیزای مقوی بخور  بازم ب خودت استرس نده گل🌺🌺🌺

2738
اها خب پس توکلت ب خدا باشه ایشالله ک خدافرج خیر میده تواین یه هفته حسابی چیزای مقوی بخور  بازم ...

فدات عزیزم باشه ممنونم😘😘

عاقا سوال فنی🤔  دم نوش گل گاوزبان وتخم شوید رو بانبات بخورم بعد چقد دم کنم یه قاشق؟ @گل_نها ...

سلام😍

تخم شوید یه قاشق بریز تو آب که داره میجوشه بعد خاموش کن نیم ساعت بعد بخور، نباتم بزن که شیرین شه

گل گاو زبونم تو لیوانی که میخای درست کنی حدود یک سومش رو گل خشک بریز بعد آب خیلی جوش و نبات اضافه کن بزار بمونه یکربع بعد حاضره 

به امید موفقیت 👍👍👍😂😂😂

منم هیچ خبری نیس،میترسم کلا همینجور بمونه و بچه شیرخشکی بشه،اره منم شنیدم قدیما اینجوری میکردن ولی ا ...

نترس از منم هنوز خشکه 

خبری نیست 

من دوتا زایمان قبلیم که روز سوم شیرم‌ اومد 😂 

فرق میکنه بدن هرکس با بقیه

ولی نهایتش همون روز سومه فکر کنم 

2706