2733
2734
میدونی به نظرم‌نمیشه گفت از این‌فضا دور شد درسته تا حدی البته ولی واقعا فضای اینستا خیلی بد شدهمه فق ...

من تو اینستا فقط افرادی که بهم انگیزه بدن فالو دارم

حالا انگیزه از نوع متفاوت یکی خانه داری یکی ورزش یکی صبوری در تربیت پسرم و یکی تلاش برای آینده کاریم و...

اگه کسی هم اتفاقی یا از طریق معرفی دوستام تو اینستا داشته باشم ولی ببینم فقط پیجش پر از روزمرگی و نمایش و خود بزرگ بینیه آنفالو میکنم، منظورم از دور شدن اینه.

تضاد طبقاتی هم به نظرم تو جامعه پره. فامیل، خیابون، محل کار حتی توی دوستای نزدیکمون میتونیم بالاتر از خودمون رو ببینیم. به نظرم به جای آه کشیدن و حسرت خوردن بهتره خودمونو قوی کنیم و تلاشمونو برای رسیدن به هدف بیشتر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درسته آره ولی میدونی همون یه عکسی که میزارن چقدر بعضیا آه میکشن همین آه کشیدنا چقدر زندگی بعضیا روخر ...

قبول دارن رو ناخوداگاه ادم تاثیر داره هرچقدرم بگی حسود نیستم و خوشم میاد ناخوداگاه زندگیتو با اونا مقایسه میکنی ولی باید باطن زندگیمونو با ظاهر زندگی اونا مقایسه نکنیم

2731
من تو اینستا فقط افرادی که بهم انگیزه بدن فالو دارم حالا انگیزه از نوع متفاوت یکی خانه داری یکی ورز ...

موافقم ما باید قوی تر شیم و پر تلاش تر 

اما گاهی له میشی زیر بار فشار سنگین زندگی و میبینی هر کاری میکنی نمیشه و ی نفر الکی و راحت پولدار شده 

ولی با حرف شما هم موافقم

والا بخدا تو خونم یه غذای خوب میپزم وقتی میخوایم بخوریم قبلش میگم همه از غذاهای خوبشونم عکس میزارن و ...

آره بخدا منم مثلا غذایی که دوس داشته باشم درست کرده باشیم عکسش میگیرم خودم نگاه میکنم اینقدر رعایت میکنم مثلا میگم حالا من این عکسو بزارم استوری شاید یه زنی حامله بود عکسو دید دلش خواست بعد من مدیون بشم اصلا دست نیست این کارا همیشه میگن  جلو کسی که نداره حرف از داراییت نزن جلو کسی که بیماره هی از سلامتیت نگو جلوکسی که غمگینه هی ازشادیت نگو جلو کسی که شکست خورده هی ازعشقت نگو کاش یکم درک کنن به این چیزا فکرکنن

آره بخدا منم مثلا غذایی که دوس داشته باشم درست کرده باشیم عکسش میگیرم خودم نگاه میکنم اینقدر رعایت م ...

اوهوم دقیقا خودمم حاملم بعضی عکساشون ادمو ب هوس میندازه

2740
حسودیم نمیشه تازه دنبالشونم میکنم یه وقتا حس خوبیم بهم میدن ولی یه موقع ازخودم میپرسم که اونا چیکارک ...

به نظر من که اصلا نباید زیاد بزرگشون کرد 

بعدشم پولدار نیستن که پولدارشون همون پویان و نیلی بودن که اونام دستگیر شدن 

الان این پلنگا و شاخای اینستا اصن نگا کنی میبینی یه خونه از خودشون ندارن چون یه رستوران یا کافه میرن دلیل نمیشع که خیلی خوشبختن

من چن نفرشونو دنبال میکنم مثلا ماشینم ندارن حتی

دیدم ولی اصلا ب چشمم بدنیومد

این عالیییییه گلم 😘 می‌دونی کمتر کسی در حال حاضر پیدا میشه که نقاط مثبت دیگران رو ببینه نه نقاط منفی 

شاید اولین ون توذهنخیلی علایم باشه که چرا خالاشو نسوزنده و.....

شما با چنین نگرشی چی باعث شد در گیر این مسائل بشی؟

در پی هر قضاوت شما یک نفر می جوشد یک نفر میسوزد یک نفر می میرد قبل از آنکه زبانت آلوده به کشتن کسی شود حرف های خامت را بگذار خوب بپزد
عه پویانو نیلی بازداشت شدن؟سرچی 

خلاصه میگم که حسرت زندگی کسیو  نداشته باش 

خیلیا حسرت اینو دارن که جای تو باشن مطمعن باش 

همه چی به دو تا عکس که کلی ارایش و

عمله نیست 

زندگی ک ب اینا نیست 

همش عکس‌بذاری و بگی من خیلی خوشبختم 

خوشبختی باید واقعی باشه و کسی نبینه ک چشم نخوری 

نکه دم به دقه  عکس که عاقاا من شادم باور کنین من زندگیه خوبی دارم🤣😑

زندگی الکیه اینستا.من عاشق زندگیم عاشقانه یکیشون بودم ..تا مرز طلاق رفتن فهمیدن کلا اینستا کشکه

اونم کسانی که 24 ساعته قربون هم میرفتن...آدم فکر می کنه چقدر اون اظهار عشق و علاقه ها الکی و توخالی بوده. فقط واسه بقیه حسرت ایجاد می کرده.

2706