2733
2734

همه از خوشیها و‌خوشگل کردنا و‌جاهای قشنگ زندگیشون عکس میزارن ها کسی از قیافه ی بی ارایش و خسته و بدبختیاش و جنبه های منفیه زندگیش و روزای سختش چیزی نمیزاره به اینام توجه کن عزیزم تو زندگیه هممون یه کم و کاستیایی هست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واس من مهم نیستن ن تیپشون ن خونه های لاکچری و تفریحاتشون

ولی بدم میاد وقتی میز غذای مفصل آنچنانیشونو درمعررض نمایش میزارن کشورمون فقیرگرسنه زیاد داره اینافقط بااین کارشون حسرت ب دل بدبخت بیچاره هامیزارن

چ فرقی دارن بااون شیخ عربستانی که تو سینی دوازده متری گاو گوسفندبرشته میخوره هیچ فرقی ندارن باهم

2731

خب اینا هدفشون همینه ..واقعا عقده پز دادن و اینکهوبگن ما بهتریم دارن..بیشتراشون کمبود زیبایی دارن عکسشونا با هزار جور ارایش میذارن که بگن ما زیباییم وچند نفر تاییدشون کنه..واقعا اینایی که تو اینستان و ادعای عشق وعاشقی دارن به نظرم قضیه شون کاملا برعکسه باید بهشون گفت تو اگه واقعا عاشق بودی به جای صرف وقتت اینا وقتتو صرفه معشوقت میکردی ..هدفشون غیر پز دادن وبقیه بو از زندگی واقعی ساقط کردن ومثل خودشون کردن چیز دیگه ای نیس و موفق هم میشن تو خیلی از موارد

نه این حس القا نمیشه فقط از اینکه جلوی دوربین دارن زندگی میکنن خوشم نمیاد ... امشب اینو خوردیم اینجا رفتیم ... یعنی همه میدونن اون کی بیدار شده اون روز چیکار کرده چی خورده 

استیو هاروی می‌شناسی ؟

ببین تمام چهره های مطرح خارجی میگن  رسانه های مد و ژورنال و  دنبال نکنید خودتون رو با مدل ها مقایسه نکنید چون اونا شغلشونه با افکت و میکاپ و عمل و گریم این شدن  و....

حتی من یه مقاله خوندم نوشته بود سعی کنید خودتون رو  توی آینه نگاه نکنید😂😂😂😂

در پی هر قضاوت شما یک نفر می جوشد یک نفر میسوزد یک نفر می میرد قبل از آنکه زبانت آلوده به کشتن کسی شود حرف های خامت را بگذار خوب بپزد

کلا من اینستا هر ۳ ماهی یه عکس تکی می زارم.نظر و پست و اینا که هیچی موندم چرا اینستا دارم.همسرم همون تکی رو هم نمی زاره اونم موندم چرا اینستا داره.هر دو از بچه مون هم‌عکس و فیلم نمی زاریم.کلا فکر کنم ما خیلی عجیبیم😃

اظهار نظراتمان بیانگر خود واقعی مان باشد نه برای جلب لایک بیشتر😊😊😊😊

اینا به کنار اونایی که سناشونم کمه و ازدواجم کردن و همس روزمرگیاشونم میزارن وعکسا دونفره و عشقولانه واینا میزارن حسودنیستم اتفاقا میگم ان شاءالله خوشبخت بشن ولی خب همش میگم خوشبحالشون چه خوشبختن هم ازدواج کردن هم زندگیا اوکیه یکم دلم میخواد یعنی یه خورده عذاب وجدان نمیگیرن که شاید یکی وضع مالیش اونقدرخوب نباشه یا شاید یکی زندگیش اونقدر اوکی نباشه 

یه چیزیم بهتون بگم اونایی که همش جلوی دیگران ادعای عاشقی میکنن و‌عکس میزارن حالا چه اینترنت و‌چه کلا جلوی مردم اویزون هم میشن اکثرا دروغ میکن تو رابطشون کمبود عشق دارن شدید چون وقتی همسرم زندگییت واقعا خوب و عاشقانه ست بیشتر سعی میکنی خوشبختیتو از دید مردم دور نگه داری و این ادا اصولارو هم از خودت در نمیاری پس گول نخورین😂

اینا به کنار اونایی که سناشونم کمه و ازدواجم کردن و همس روزمرگیاشونم میزارن وعکسا دونفره و عشق ...

واقعا به اونا حسودیت میشه ؟؟اون فقط یه قسمت از زندگیشو میذاره  

توی عکس که مشخص نیس اونا واقعا خوشبخت هستن یا نه 

این فکرا رو نکنین تروخدا 

2706