2733
2734
عنوان

هرکس دوست داره زن موفقی باشه بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 35203 بازدید | 3613 پست
قربونت برم که درکم کردی باران جان😍 انشالله موفق و سلامت باشی گلم❤ ممنونم بابت دعای ارزشمندت 😍 چ ...

قربونت برم معلومه که دوستمی

موفقیتت رو ببینم الهی، مراقب خودت باش همیشه🌻💐🌻💐🌻💐 ممنون برای دعاهای خوبت عزیزم😍

سلام. خوبی باران جان ؟😍

عزیزم من امتحان هام تموم شدن و چالشم رو هم پشت سر گذاشتم و تو سه ماه اخیر فقط کانال اداره رو به اجبار چک کردم و خیلی فشرده و با تمرکز فقط درس خوندم. 

طبق قولی که داده بودم برگشستم به تاپیک،

رفتم کانال تلگرامی که ایجاد کرده بودین ولی انگار پاک کردین درسته؟ چه خبر عزیزم چیکارا میکنین دیگه کانال و تاپیک پابرجا نیست؟ 

دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادند🌹واندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام. خوبی باران جان ؟😍 عزیزم من امتحان هام تموم شدن و چالشم رو هم پشت سر گذاشتم و تو سه ماه اخیر ...

سلاااااااام گلمممممم

چرا گروهمون برجاست که 

حالت چطوره 😍😍😍😍 خیلی خوشحالم درسات خوب خوندی😍😍😍😍😍

ببخش من نی نی سایت کم میام

گروه گطارش کارمون فعالیتش کم شده، گروه چت مونده، که جمعیتش نصف شده اما بچه ها همو شناختن و خوبه 

اگر خواستی برای گروه چت بگو لینکشو بدم 

خیلی خوشحالم می بینم پیامتو😍😍😍😍

سلاااااااام گلمممممم چرا گروهمون برجاست که  حالت چطوره 😍😍😍😍 خیلی خوشحالم درسات خوب خوندی ...

سلاااام، ممنونم عزیزم خوبم خودت خوبی؟ 😍😍😍

درسام هم خداروشکر خوب پیش رفت یه دو ماه تو استراحت بودم دیگه باید کم کم دوباره شروع کنم، اینبار قوی تر از قبل باید بخونم، یه ۵ سال باید قوی بخونم.

خودت چیکار میکنی کارهای آموزشت خوب پیش میره؟ 

باران جان منم خیلی خوشحالم که دوباره تو تاپیک میبینمت خیلی کار خوبی میکنی که زیاد تو نی نی سایت نیستی،

لینک گروه عزیزم رفتم ولی نمیدونم چرا نیورد، میخوای دوباره بزار شاید وصل شد، البته بگو چجور وصل بشم،

گزارش برنامه ریزی روزانه خیلی بهم حس خوبی میده یعنی یه جورایی انگیزه و استارتمو بیشتر میکنه گلم 😍

2731
سلاااام، ممنونم عزیزم خوبم خودت خوبی؟ 😍😍😍  درسام هم خداروشکر خوب پیش رفت یه دو ماه تو استرا ...

چقدر خوشحالم روبه راهی عزیزم 

منم الهی شکر ، تو این مدت بالا و پایین زیادی تجربه کردم 

گلم توی گزارش روزانه بچه ها گزارش کار نمی دن، ولی تا جایی که خبر دارم دارن تلاش می کنن ، برای همین لینک گزارش کار رو نمی دم، غ فعاله 

https://t.me/joinchat/SCgeRE7uBui9z2_8FhkaPA

این لینکه گروه چتمون هست 

حتما درس هاتو بخون .منم این تایمی که می گی(۵سال) رو برای خودم تعیین کردم برای خوندن 

تقریبا بعد چند ماه دور خودم گشتن الان می دونم کیم چیم و از زندگی چی می خوام 

این لینک رو توی تلگرام داخل فضای شخصیت بفرست تا آبی بشه ، بعد جوین شو

چقدر خوشحالم روبه راهی عزیزم  منم الهی شکر ، تو این مدت بالا و پایین زیادی تجربه کردم  ...

سلام، عزیزم منم زندگیم تو این ۵ سال اخیر پر از بالا پایین بوده و تو این مدت خیلی بیشتر از تمام عمرم بزرگ شدم و فهمیدم که زندگی چیه و باید چیکار کنم و به قول خودم قورباغمو قورت دادم 😂

تازه دارم کتاب" خودت باش دختر" اثر ریچل هالیس  رو میخونم واااقعا کتاب عالی هست اگه نخوندیش حتما بخون تو مسیر زندگی و تلاش هات کمکت میکنه

عزیزم منم شروع کردم درس هامو و راستش اهل چت نیستم و جهت شروع برنامه ریزی با گزارش دادن میخواستم شروع کنم که اونم غیر فعاله گروهش، اشکال نداره دیگه استارتمو زدم و وقتشه که یاد بگیرم همانطور که نسبت به دیگران خوش قولم، نسبت به قول هایی که به خودم میدم هم خوش قول باشم و به خودم گزارش بدم😁

ان شاالله که موفق باشی عزیزم مطمئنم که بهترینی و به هر هدفی که بخوای میتونی برسی و خدا هم همراهته،

از آشنایی باهات خیلی خوشحال شدم عزیزم و همیشه مهربونی هات یادم میمونه😘😘

سلامت و خوشبخت باشی عزیز دلم 🌹💚🌹

خدا نگهدارت باشه ✋

ب نظرم اومد ساید تو این تاپیک بتونین بهم کمک کنین😞

من۱۹ سالمه و نامزدم۲۲.  یک سال دوست بودیم و همدیگرو واقعا دوست داریم 

الان هم عقدیم منتهی خیلی بهم وابسته ایم مخصوصا من ولی الان دوران سربازیشه و من واقعا دیکه کم آوردم😞😭

اولین مرخصیش پنج روز دیگه هست ولی نمیدونم با دوسال چجوری کنا بیام😞

سلام، عزیزم منم زندگیم تو این ۵ سال اخیر پر از بالا پایین بوده و تو این مدت خیلی بیشتر از تمام عمرم ...

قربونت برم منم بزرگ شدم واقعا، خیلی خوشحالم باهات اشنا شدم ایناز جان، شرمندت  منم مثل خودت زیاد سر گوشی نمیام، چقدر این روزا تعریف این کتاب رو میشنوم ، چشم می خونم عزیزم 

عزیزدلم خدافظی طولانی نکن باهام، گاهی حالمو بپرس منم بپرسم حالتو 

دوست دارم عزیزم امیدوارم همیشه سالم و سلامت و پر روزی باشی ، ممنون که همراهم بودی و منو حسابی تشویق کردی تا طبق برنامه روزانم برم جلو 🌷🌷🌷🌷

2738
ب نظرم اومد ساید تو این تاپیک بتونین بهم کمک کنین😞 من۱۹ سالمه و نامزدم۲۲.  یک سال دوست بودیم ...

درکت می کنم، عشق و هیجان سال اول خیلی بالاست ، اما راه حل داره

عزیزم در کل هرچقدر هم تو و اون اقا هم دیگر رو دوست داشته باشین شما باید برنامه ریزی خودت رو برای زندگی داشته باشی 

این هم به نفع خودته هم به نفع رابطه 

سعی کن کارایی ک بهشون علاقه داری رو انجام بدی، و پیشرفت کنی، به قول معروف دست از چه کنم چه کنم و غم و غصه بردار و به زندگیت برس، عمر خیلی با ارزشه ، نزار از کفت بره 

کتاب زیاد بخون، چون توی کتاب ها خواهی فهمید که نباید به کسی اجازه بدی به دکمه های احساساتت دست بزنه، اگر حس منفی داری اگر ناراحتی تقصیر خودته، تو کنترلت رو دادی دست احساساتت ، خودت اجازه دادی به احساست ....

توکل کن به خدا و حرکت مثبت کن، راستی عزیزم نگران نباش، سربازی تو این کشور راحت تر از اون چیزیه که تصور می کنی، اون با دوستاش خواهد بود در پادگان، خواهد خندید و خاطره خواهد گفت و به هرحال وقتش رو خواهد گذروند ، بنظرم غصه خوردنش فقط برای شماست، بیخیال عزیزم ، با روزی ۸ لیوان آب شروع کن ، تمرین تنفس کن و خوب و عمیق نفس بکش، مورد میشناختم با همین ۲ تا افسردگیش درمان شده، حالا مشکل شما که خوشبختانه این قدر سخت نیس 

موفق باشی عزیزم، سوالی داشتی همین جا بپرس🌷

درکت می کنم، عشق و هیجان سال اول خیلی بالاست ، اما راه حل داره عزیزم در کل هرچقدر هم تو و اون اقا ه ...

ممنون ک این همه وقت کذاشتین برام آبجی مهربون💝💝

ببینید دریته ک من یکم کنترل خودم رو از دست دادم ولی واقعا برام سخته. بعدش در رابطه با سربازی

نامزد من پاش مشکل داره و اونحا ب این مسکلات بها نمیدن و دوما توی مرز بیرجند افتاده ک خیلی خطرناکه 

اونجا هم ی میگن خیلی سختگیرن فرماندهاشون ولی به هر حال ب صحبت هاتون عمل میکنم. 

واقعا ممنون ک با این همه مسغله ک تو زندکی همه هست وای میسین و ب مشکلات بقیه هم حداقل نگاه میکنین و سعی میکنین راهنماییشون کنین💖💖💖

ممنون ک این همه وقت کذاشتین برام آبجی مهربون💝💝 ببینید دریته ک من یکم کنترل خودم رو از دست دادم ول ...

قربونت بشم ، عزیزمی گلم 

اهوم می دونم پادگان بیرجند چجور جاییه، الهی خیر باشه عزیزم ❤

باور کن می فهمم حالتو، سال ها با حال تو زندگی کردم، اما تو اشتباهات من رو نکن، سعی کن به روال زندگی عادیت برگردی و کم تر غصه بخوری، حیفه عمر ادم به غصه بگذره

تنهایی نمیتونم ولی برنامتو دوست دارم کاش باهم انجام بدیم

عزیزم گروه داریم، لینکش توی همین تاپیکا هست عزیزم، الان نمی تونم فیلت.ر ش.ک.ن روشن کنم، شارژ گوشیم کمه، ی نگاه توی پست های صفحات اخر تاپیک بنداز عزیزم پیدا می کنی

2706