2733
2734
عنوان

هرکس دوست داره زن موفقی باشه بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 35367 بازدید | 3613 پست
عزیزمی ماشالله هزاااار ماشالله😍😍😍 عزیزم این کارایی که گفتی معادل دوساعت ورزش بی وقفه هست🤭 من اسم ...

😍😍😍مرسی ازت ک انقد انرژی میدی😘😘😘😘😘

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
عضو تاپیک می شی عزیزم ک میای هر شب کارایی که کردی رو می گی تا ما هم ایده بگیریم و هم انرژی😍😍😍 تا ...

اره خیلی دوست دارم ولی نمیدونم از کجا شروع بکنم

💞تو ماه دلم بشی و من شاه دل تو؛ دریا بشی عشق بگیرم از تو ساحل تو ! 💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باشه گل دختر

عزیزی

برات حمد میخونم

ایشالا ب زودی ب جمع قشنگتون میپیوندم

یه دونه برادرم ۸تیر فوت شد توی روز تولدش و ۱۵تیر عقدش بود اگه دلت خواست براش فاتحه و صلوات بفرست اسمش ابوالفضل پسر عیسی اگه خوندی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم 
خیلی خیلیییییی خوش اومدی😍😍😍😍

عزیزمی ممنون از تاپیک خوبت

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
2731
عالیه عزیزدلم، الهی موفق بوده باشی❤❤❤❤☀️

ممنون گلم.خدا رو شکر اونا رو انجام دادم

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
سلام عزیزم دقیقا حالت برای همین بده چون میخوای دیگران رو راضی کنی باید بدونی و یادبگیری که هییییچ ...

سلام دوست خوبم.من میدونم که دارم به خودم ظلم میکنم اما چیکار کنم؟خانواده آدم تمام داراییشه.من بخاطر خانوادم همیشه سعی کردم خوب باشم و از خودم بزنم.اما هیچوقت به چشم که نیومد هیچی تازه توقعات بالاتر رفت و طعنه و تیکه ها بیشتر...شاید نقطه ضغف من همین مسئلس.برای مثال اگه مادرم چیزی بگه و نتونم انجام بدم اگه باهام سر سنگین بشه دنیام خراب میشه با اینکه ۲۴سالمه اما عین بچه ها ساکت و افسرده میشم و گاهی گریه میکنم.بعد سعی میکنم برای جلب رضایتش با هر سختی که شده اونکارو انجام بدم.اما تاثیرش فقط چند دقیقس.یا گاهی اصلااا به چشم نمیاد.و این موضوع حالم رو بدتر از قبل میکنه.اگه براتون بگم توی این چند روز چند مدل حرف متناقض شنیدم سرتون سوت میکشه بخدا... انگار شدم عروسک خیمه شب بازی.هرکی هرجور دوس داره بازیم میده.

نمیدونم چیکار و چطور تغییر کنم.چجوری باید از این احساسات سمی دور بشم ؟

چشم گلم ، منن التماس دعا دارم ازت  اگر دوست داشتی می تونی با من درد و دل کنی راستشو بخواین من ...

اخی عزیزم تنت سالم باشه.منم زده به معدم.کف دستام سوزن سوزن میشه تپش قلب میگیرم و گلاب به روتون حالت دگرگون میشه.

این چند شب دلم خوش بوده میام موفقیت و اشتیاق بقیه رو میبینم و خوشحال میشم.حداقل چند ثانیه لبخند میزنم.

خودم خیلی دلم میخواد با یکی حرف بزنم اما واقعا زبونم نمیچرخه...اخه چی بگم؟چجوری بگم؟؟

ممنونم عزیزم که به پیام هام اهمیت میدی و همچنان منو تگ میکنی که بیام از انرژی مثبت تاپیکت استفاده کنم.

عالی عالی عالی😍😍😍😍😍 خیلی خیلی خوش اومدی بانوجان  سر قران خوندن من رو حتما یاد کن محتاجم ...

فداتشم عزیز دلم

باشه حتما

تو هم منو دعاکن😍😘

همش چوب سادگیمونو میخوریم!!!!                      وقتشه بد باشیم .... شاید واسه همیشه ...                                ✋
سلام دوست خوبم.من میدونم که دارم به خودم ظلم میکنم اما چیکار کنم؟خانواده آدم تمام داراییشه.من بخاطر ...

کاملا متوجه حرفات هستم عزیزم

اما من همون اول کلید حل مشکلات رو بهت گفتم

تقویت عزت نفس

تو فقط با دوست داشتن خودت و اهمیت دادن به خودت میتونی تماااام زندگیت رو بهشت کنی

اونوقت حتی بدون کوچکترین تلاشی، دیگرات دوستت دارن و بهت احترام میذارن

عزیزم این یه باور اشتباهه که ما خودمون رو زیر پا میذاریم تا دیگران رو شاد و راضی کنیم

خودت هم دقت کنی، میبینی حتی خدا هم برای اینجور کارها حس خوبی قرار نداده

چون تو اول باید حالت با خودت خوب باشه

باید به خودت عشق بدی

بعرش تمام اطرافیانت هم از این عشق سیراب میشن

چون مهم تویی

فقط تو

افزایش عزت نفس هن یکسری تکنیک و تمرین داره که درصورت تمایل میتونم بهت بگم عزیزم

اما قبلش بدون که باید بهشون پایبند باشی

مثل نفس کشیدن

تا همیشه زندگیت شاد و موفق باشه💜

2706