2752
2734
عنوان

هرکس دوست داره زن موفقی باشه بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 35367 بازدید | 3613 پست
عزیزم منم مستیقما از سایت سجام ثبت نام کرده بودم و آره ۱۰ هزار دادم. فک کنم تو صفحه ورود به بانک جهت ...

ممنون عزیزدلم چشم می پرسم 

اهوم صفحه بانک باز نشد متاسفانه ، دیگه هم نمی ره داخلش، باز فردا امتحان می کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
سلام و وقت بخیر خدمت همگی من امروز هم یه ربع پیاده روی کردم و باز چون پریود بودم نتونستم نرنش خاصی ...

الهی شکر که از خودت راضی هستی گلم، بنظرم خوشبختی همینه 

خیلی خانم و گل هستی، مراقب خودت باش عزیزدلم😍❤

منم میخوام باید چکار کنم

عضو تاپیک می شی عزیزم ک میای هر شب کارایی که کردی رو می گی تا ما هم ایده بگیریم و هم انرژی😍😍😍

تاپیکمون هم چالش داره و قراره این هفته تا پنج شنبه هممون یک ربع حداقل نرمش کنیم 😍

سلام خانما خسته نباشید 😁😁😁🙋✋✋ من امروز بشدت کار کردم😓 خونمو اساسی تمیز کردم ناهار پختم دوش ...

عزیزمی ماشالله هزاااار ماشالله😍😍😍 عزیزم این کارایی که گفتی معادل دوساعت ورزش بی وقفه هست🤭 من اسمتو نوشتم به عنوان کسی که چالشو انجام داده 

بنظرم از همه بیشتر ورزش کردی🤭🤭🤭

سلااااام خوبین 😍

امروز برای من واقعا خوب بود 

چون هم صبح زود بلند شدم بخاطر امتحانم 

هم درس خوندم 

هم فکر کنم امتحانم رو هم تقریبا خوب دادم😁دعا کنید که اینطور باشه😊

بعد سریال مورد علاقمو چند قسمتشو دیدم 

یه انیمه هم دیدم که عااااااووووولللللی بود😍خیلی خیلی خوب بود اگه خواستین ببینین😁(نجوای درون )

یکم هم مدیتیشن کردم و با خیال راحت موسیقی گوش دادم 

برا موهام ماسک گذاشتم که با اینکه کلی شامپو و نرم کننده و لوسیون زدم بازم بوش مونده😑

دیگه همین 

ورزش و لغت هم نتونستم امروز انجام بدم ان‌شالله از فردا 

کارای فردام هم نیم ساعت دیگه میام میگم😁

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2706