2733
2734
عنوان

هرکس دوست داره زن موفقی باشه بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 35432 بازدید | 3613 پست
سلام عزیزم ، من الان با تاپیکت آشنا شدم ، دوست دارم منم باهاتون همراه بشم فقط ساعت هامون یکی نیست ، ...

سلام عزیزم خیلی خیلی خوش اومدی، نه عزیزدلم ساعتا مهم نیست ، مهم اینه که فقط از هم ایده و انرژی بگیریم 😍💪

نیت کردم ۱۰ سال نماز قضا بخونم، اخه من خیلی توی نمازام کوتاهی می کردم، دلم می خواد قبل مرگم خودم بخونم . 

از عدد ۱ تا ۳۶۵ رو روی کاغذ نوشتم، هر عدد نشون دهنده ی یک شبانه روز( ۱۷ رکعت) هست ، هر روز که پا میشم نماز صبح می خونم یک دونه نماز قضای صبح می خونم ، ظهر که نماز ظهر می خونم پشت سرش یک نماز ظهر قضا و نماز عصر و مغرب و عشا هم به همین صورت. 

امشب عدد ۲۱ رو تیک زدم روی اون کاغذی که نوشتم، یعنی من تا الان به حمد خدا ۲۱ شبانه روز رو قضا کردم( ۲۱×۱۷) 

زیارت عاشورا هم یکی صبح می خونم بعد نماز، یکی هم شب، معمولی می خونم بدون صد لعن 

اره عزیزم صحیفه توی نت هست ، من خودم ترجمه فارسیشو می خونم و خیلی خیلی سعی می کنم به متن و نحوه ی دعا کردن امام توجه کنم، سعی می کنم که یاد بگیرم ازشون که وقتی چیزی می خوام چطور خدارو خطاب کنم تا دعاهای قوی تری داشته باشم.

بازم خیلی خوش اومدی گلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلاااام چند روزه مطالب قانون جذبو خوندم و سعی میکنم رو فکر و رفتارم کار کنم امروزم خیلی جذبای خوبی ...

چه عالی عزیزدلم، اگر این قدر واقعا تو روحیت تاثیر داشته منم پس امشب به برنامم شکر گزاری رو اضافه می کنم به صورت ویژه

مرسی عزیزم 

سلام بر دوستان.من این چند روزه اصلا حال ندارم.اما سعی کردم وظایفمو خوب انجام بدم و‌کارام نمونه‌.به ا ...

عزیزمی الهی حال دلت بهتر شه، خیلی بهت خداقوت می گم چون با این که حال نداشتی ولی نمونه بودی 

ادم با دیدن ادمایی مثل شما خیلی انرژی می گیره💪🌹😍

خببببب جونم بگه براتون بعدصبحانه🙈🙈وتمیزکاری روزمره ناهارموامروزخیلی زوددرست کردم ساعت۸صبح سرقابلمه ...

عزیزم چه مامان با نشاطی😍😍😍، خدا حفظ کنه پسر و دختر و گلت رو😍😍😍😍، خیلی خوب بود امروزت، کلی انرژی داشت این پستت 

شام نوش جونتون عزیزم، چشم گلم ما هم محتاجیم به دعای شما، الهی بسلامتی و خیری و خوشی

خیلی خوشحالم با شما اشنا شدم  مثل ۵ونیم بیدار شدم  چون شب مهمان دارم گوشت خورشت گذاشتم ...

به به خداقوت کدبانوووو😍😍😍😍😍، عالی بود عزیزم خیلی عالی، الهی مهمونی خوش بگذره 😍😍😍

سلام  افرین خیلییییی حوبه🤩

میشه تو تلگرام گروه بزنی ک هر روز برنامه هامو اومجا بزاریم و گزارس بدیم

میتونیم چالشای باحال مثل سحرخیزی

کتاب خوندن

ورزش کردن و ...هم بزاری

طراحی چهره انجام میدم👩‍🎨پیج نقاشیم_manzarart 

سلام من پایم ✋ 

اول از تاپیک مفیدت تشکر میکنم🙇‍♀️

من کنکور ارشد دارم و شاغلم هستم و با کار یکم سخته ولی از فردا تا ظهر که ادارم بعد از ظهر  یک ساعت بعد از نهار میخوابم و بعد تا شام درس میخونم و ۱ ساعتم بعد شام میخونم و ساعت ۱۱ و نیم میخوابم تا صبح سرحال بلند شم. فردا ساعت ۱۰ احتما شام بخورم و قبل شام ۱۰ دقیقه میام اینجا و گزارش کارم رو میگم.

فعلا تا فردا بای✋

دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادند🌹واندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادند.

امروز من چند تا فیلم دیدم.  صبح م به یه کار اینترنتی گذشت امیدوار م توش پیشرفت کنم. کلی لباس شسته شده داشتم که باید مرتب می کردم مجبور شدم کل درآورها رو مرتب کنم. از اول لباس ها رو بچینم. ماست با شیر محلی درست کردم و یه غذای پر کار درست کردم خمیر باز کردن داشت کلی ازم زمان گرفت. چله حدیث کسا را می خونم.

برنامه فردا: 

1. نمازها سر وقت تر. متاسفانه خیلی دیر می خونم بدم میاد ان شاءالله از این به بعد سر وقت می خونم. 

2. ناهار مرغ شکم پر ، شام سوپ با اش ساده

3. اپلای اینترنتی برای یه کار

4. دو ساعت درس خوندن

5. حدیث کسا و یه صفحه قرآن

6.  یه ساعت تمیز کاری و گردگیری خونه

7. شروع ورزش شکم

8. حمام خودم و دخترم و استفاده از کرم و عطر و ... 

حداقل برای اینکه فردا شب اینجا بگم خواهش می کنم از خودم همه کارا رو انجام بده.   

2706