2733
2734
عنوان

هرکس دوست داره زن موفقی باشه بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 35367 بازدید | 3613 پست
اومدم چند نکته بگم حتما حتمااا شب قبل برنامه فردا رو بنویسید برا صبح مثلا 5ساعت وقت دارید تا نماز ...

خدایاااا چقد خوب که سه تا نی نی دارید که سناشون به هم نزدیکه😍خدا حفظشون کنه

افرین به شما کهانقد خوب از پس همه کاراتون برمیاید

تیکر رسیدن به هدف کوتاه مدت                             باردار نیستم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدایاااا چقد خوب که سه تا نی نی دارید که سناشون به هم نزدیکه😍خدا حفظشون کنه افرین به شما کهانقد خو ...

ممنون عزیزدلم سلامت باشی😍😍😍

گروه آبی 🍃🍃🍃🍃وزن شروع :65300🍃🍃🍃🍃وزن هدف: 58🍂🍂🍂وزن الان63200
2731
سلام افرین🤩👌 چی میخونی؟ من دیروز روتینم که غذای خودوون و بچه هاست و درست کردم به خواهرم تو ترجمه ...

عزیزمی ، الهی خدا بچه هاتو برات حفظ کنه😍، خوش بگذره عزیزدلم 

من زبان می خونم 

سلااام  من یه قانونی گذاشتم شبا ساعت ده ته نه صبح گوشی خاموش میکنم صبح که سرکار بودم مثل همیش ...

همین که به برنانه و قانون خودت عمل می کنی خیلی حیلی عالیه، احسنت عزیزم موفق باشی😍😘🌹

سلام عزیزم من دیروز طبق روال هرروزم اول صبح خونه واتاق خواب رو مرتب کردم ظرفهارو شستم به دخترم صبحا ...

عزیزم بخون وگرنه پشیمون میشی 

من فعلا شرایط ارشد گرفتن ندارم ولی شما که داری بخون حیفه، چون بچه ها بزرگ می شن می رن پی کار خودشون ....

سلام به همه دوستان خوبم. امروز بازم خدا کمک کرد که بتونم از نماز صبح تا طلوع آفتاب بیدار بمونم و قرآن و دعاهای مختلف خوندم.بعد کارهای  روزانه و رسیدگی به بچه های گلم. تمرین زبان و حفظ لغات.  تمیز کردن کابینت های آشپزخونه رو انجام دادم. 

زندگی درگذر است زیبایی ها را دریابیم.
امروزم بگم برات😍 عادت کردم بت دنبالت میگردما😅😅😅 موهام رنگ گذاشم بیسکوووییتی روشن  الانم ...

وااااای خوشگل خانم چه رنگ قشنگی😍😍😍😍😍😍، خیلی باسلیقه ای دختر😍😍😍😍

الهی خوش گذشته باشه باشگاه😍😍😍😍

من هم از امروزم بگمممممم از دیشب اومدیم خونه مادرشوهرم خداروشکر خوش گذشت عاشق اول صبحهای اینجام ...

وای عزیزم چقدر عالی 😍

تصور اون طراوت هم لذت بخشه چه برسه توی اون موقعیت قرار بگیری😍، خیلی خوش بگذرون عزیزدلم 😍

الهی موفق باشی🌹🌹🌹

منو لایک کنید بیام بخونم😍😍😍

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
2706