2733
2734
عنوان

هرکس دوست داره زن موفقی باشه بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 35204 بازدید | 3613 پست

@hosnaaa9295        

سلام سلام به دوستای خوب عزیزو مهربونم 

خانم خوشگلا حالتون چطوره؟ خوبین  

اول از همه که خواستتین ریپلای کنین من رو، حتمااااااااااا از حال دلتون بگین و کارایی که برای شاد کردن خودتون انجام می دین چی هست  

بیاین از امروز برای شادی خیلی بیشتر تلاش کنیم 

خب خب من دیروز رفتم دفتر پیشخوان برای همون بورس و کل وقتم رو گرفت اما وقتی کارم راه افتاد حس خوبی داشتم و منتظرم هرچه زودتر کد بورسی من فعال بشه ، اومدم خونه عدس پلو خوشمزه درست کردم  

خداروشکر با همسرم وقت گذروندیم بعد ماشینمون رو بردیم تعویض روغن  و شامم پیراشکی خوشمزه 

خداروشکر نمازامم خوندم و چالش رو هم انجام دادم   

گل دخترا از بین شما کسی هست دوست داشته باشه توی تگ کردن کمک کنه به من؟ اخه از شما چه پنهون خیلی زیاد شده تعدادمون ماشالله هزار ماشالله   و روزایی که تگ می کنم خیلی شیک سه ساعت کامل زمان می بره 

البته برای تگ کردن مشکل ندارم فقط مشکلم با بچه هاییه که تگ نمیشن 

باید دونه دونه ریپلای کنم که همین سخته . برای ریپلای کمک می خوام 

یا اگر کسی راه حلی سراغ داره بگه  

راستی امروز روز اخر چالشه و از فردا چالش حفظ 5 لغت زبان انگلیسی داریم

@nafassss99        

@فانوس77     

@1273    

@allaheh_jan    

سلام سلام به دوستای خوب عزیزو مهربونم  خانم خوشگلا حالتون چطوره؟ خوبین     اول از ه ...

عزیزم در مورد چالشتون بیشتر تو ضیح میدی،اگه وقت کردی قوانین تامیک و ایضا چالشهایی که میزارید رو صفحه اول توضیح بدید افراد تازه وارد مثل من بتونن همزاهی کنن،باورم نمیشه بعد از چند سال بالاخره یه تاپیک پرفایده زده شد قبلا تو این سایت از این تاپیکها زیاد بود حیف که با عوض شدن ورژن سایت انگار همه دورهمیها از هم پاشید ای خانوم تهرانی چه کردی😔😔😔😔ولی به هرحال مدیر تاپیک معمولا اونچه که باید بهش پرداخته بشه رو همون صفحه اول برای تازه واردها میزاشت شماهم اینکارو بکنید ممنون میشم

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خیلی وقته اینکا رو میکنم البته بدون نماز شبو و نماز ها سر ساعت  زیارت عاشورا و...... البته ...

چقدر عالیه عزیزم 

اگر دوس داری تگت کنم 

ما خوشحال میشیم خانومای موفق و پرانرژی توی گروهمون باشن

چرا عزیزم؟ مراقب خودت باش دیگه عزیزم به خودت برس  خوب کردی گلم الهی زود خوب شی    

سرما خوردگی بد داشتم.الان بهترم گلم.قربونت

من دیروز  کمی پیاده روی کردم.قرانم رو هم خوندم

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
2731
من تقریبا هر روز کمی می رقصم. کمی آهنگ.  زیارت عاشورا  دعای ناد علی دعای معراج  سوره ...

چه عالیه عزیزدلم برنامت 

خداروشکر که روی راله برنامت/ الحمدالله 

عزیزم اگر دوست داشتی بگو هر شب تگت کنم

2738
 خیلی خیلی خیلی خوش اومدی گلم  هر شب بیا مثل بقیه بچه ها گزارش بده  چالش هم داریم ...

ممنون. مرسی چشم حتما عزیزم. 

از فردا نماز هامو سر وقت میخونم. فقط اینکه نمیدونم نماز صبح رو چجوری اول وقت بخونم چون خواب میمونم همیشه و نماز صبح قضا میشه. روزی پنج صفحه کتاب میخونم. و یک صفحه قرآن با ترجمش. آموزش بورس رو هم شروع میکنم به یادگیری. روزی یک جلسه هم گرامر زبان کار میکنم. روزی ربع ساعت هم ورزش میکنم. و روزی پنج کلمه زبان انگلیسی هم به دانستنی هام اضافه میکنم. روزی یکبار هم دعای عهد میخونم. چون درحال تحصیل هستم بیشتر از این نمیتونم دیگه. با انرژی شروع میکنم از فردا 

عزیزم صحیفه سجادیه رو پیشنهاد می کنم  منظورم معنیشه

فعلا دارم معنی قران رو میخونم انشاالله تموم شد از پیشنهادت استفاده میکنم 😄

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       
ذکر بیشتر بگم، روزی ی صفحه قران بخونم حداقل،ب خودم برسم ،بیشتر بخندم بیشتر ب اطرافیانم محبت کنم،کمتر ...

اول از همه که خواستتین ریپلای کنین من رو، حتمااااااااااا از حال دلتون بگین و کارایی که برای شاد کردن خودتون انجام می دین چی هست  

خب خب من دیروز رفتم دفتر پیشخوان برای همون بورس و کل وقتم رو گرفت اما وقتی کارم راه افتاد حس خوبی داشتم و منتظرم هرچه زودتر کد بورسی من فعال بشه ، اومدم خونه عدس پلو خوشمزه درست کردم  

خداروشکر با همسرم وقت گذروندیم بعد ماشینمون رو بردیم تعویض روغن  و شامم پیراشکی خوشمزه 

گل دخترا از بین شما کسی هست دوست داشته باشه توی تگ کردن کمک کنه به من؟ اخه از شما چه پنهون خیلی زیاد شده تعدادمون ماشالله هزار ماشالله   و روزایی که تگ می کنم خیلی شیک سه ساعت کامل زمان می بره 

سلام عزیزان. خیلی اینجا رو دوست دارم. منم از الان باهاتون همراه میشم و گزارش میدم. فاطمه هستم ۳۵ سا ...