2737
2739
عنوان

شما جای دوست من بودین چیکار میکردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 294 بازدید | 38 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابای پسره که اومده دختره را اخراج کرده میگم  مگه خودشون نمیتونن تصمیم بگیرن آخه 🤦‍♀️

نه دیگه. باباهه فکر میکرده چون پسرش از نظر مالی بهش وابستس پس میتونه واسه ازدواحشم تصمیم بگیره. در حالی که اینجوری واقعا دلشون پیش هم موند و دوستم که احساس خوشبختی نداره تو زندگیش. پسرشم که تا حالا مجرد مونده

برای شادی روح پدر و مادربزرگم صلوات بفرست اگه دوس داری دوست عزیز
بابای پسره که اومده دختره را اخراج کرده میگم  مگه خودشون نمیتونن تصمیم بگیرن آخه 🤦‍♀️

من روزی که باباهه دوستمو اخراج کرد خوب یادمه چون زنگ زد بهم اینقدر گریه کرد که دل سنگ واسش آب میشد. بعدشم تا چند سال افسردگی شدید داشت و حتی به خودکشی فکر میکرد. حالش خیلی بد بود. باباهه خیلی تحقیرش کرده بود. گفته بود ما تو رو به کنیزی خونمون هم نمیپذیریم.جمع کن برو.

2731
خیلی سخته واقعا درک میکنم 😔

حالا بیچاره مونده واقعا. با چشمام دارم میبینم که آب میشه ولی از طرفی ام پای پاشیدن یه زندگی و یه بچه در میونه. مونده خودشم.

2738

گر تو با بد بدکنی، پس فرق چیست    ... ...... نصف “مهم نیست” هایی که میگم خیلی هم مهمه،نصف “بیخیالش” هایی هم که میگم هنوز تو فکر و خیالم هستن، نصف “به من چه” ها به من اتفاقا مربوطن و اکثر “نمیدونم” ها رو میدونم،فقط حسش نیست میفهمی؟
از چی تعجب کردی عزیزم؟

این برا ناراحتیه نه تعجب

گر تو با بد بدکنی، پس فرق چیست    ... ...... نصف “مهم نیست” هایی که میگم خیلی هم مهمه،نصف “بیخیالش” هایی هم که میگم هنوز تو فکر و خیالم هستن، نصف “به من چه” ها به من اتفاقا مربوطن و اکثر “نمیدونم” ها رو میدونم،فقط حسش نیست میفهمی؟
این برا ناراحتیه نه تعجب

آهان. آره گلم. بعضیا ممکنه درک نکنن داستانو ولی من واقعا چون سالهاس دارم پیر شدن  و آب شدن این زنو میبینم و شادابییش که از بین رفت و.... واقعا دلم میسوزه وای راهکاری ام ندارم بدم. اگه بچه نبود قطعا میگفتم جدا بشه و بره چه بشه چه نشه. ولی به خاطر بچه اصلا نمیتونم چیزی بگم. به خاطر همین گفتم اینجا بپرسم.

یعنی چی. میگی میخوان یا نمیخوان؟

والا اگر واقعا زندگیش خوب نیست و راهی برای خوشبخت شدنش نیست طلاق بگیره مستقل زندگی کنه، ولی با اون پسره هم دیگه به جایی نمیرسه، بنظر من احساسی داره برخورد میکنه

🌹🌹پولدارترینم🌹🌹 یعنی میشم😀
والا اگر واقعا زندگیش خوب نیست و راهی برای خوشبخت شدنش نیست طلاق بگیره مستقل زندگی کنه، ولی با اون پ ...

چرا فکر میکنی به جایی نمیرسه؟ خودش میگه امید دارم بهش ولی بابت بچش نگرانه فقط

2706