2703
2553

داستان از اونجایی شروع شد که دوستم وقتی تقریبا ۲۳ سالش بود رفت شرکتی برای کارکردن که کارفرماش یه پسر مجردی بود که یه سال از خودش بزرگتر بود‌. دوستم یه دل نه صد دل عاشق کارفرماش شد واقعا عاشق بود من در جریان احساساتش بودم ولی هیچ وقت به پسره مستقیم نگفت و ۴ سال اونجا کار کرد و البته یه سال آخر اینطور که خودش میگه متوجه رفتارای حاکی از محبت از اون پسرم شده بود

برای شادی روح پدر و مادربزرگم صلوات بفرست اگه دوس داری دوست عزیز

علاقه دوستم به کارفرماش زبانزد همه شده بود. با کسی نگفته بود ولی از نگاهش و کاراش میشد فهمید. تا اینکه یه روز که کارفرما نبود پدرش اومده بود شرکت و دوستمو اخراج کرده بود و بهش گفته بود که نمیزاره با پسرش ازدواج کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

دوستمم اومد بیرون و پسره هم با باباش تو کار به مشکل خورد و رفت خارج. دوستم افسردگی سختی گرفت و سه سال بعد یه خواستگار براش اومد و از دواج کرد

2714

به امید اینکه اون پسر رو فراموش کنه و بتونه با شوهرش زندگی بسازه. شوهره خیلی وعده وعید بهش داد و باردار شد ۷ ماه بعد از عروسی. بچش به دنیا اومد و در مورد خیلی جیزا با شوهره به مشکل برخورد و همش دعوا داشتن و دارن. علاقشو به شوهرش از دست داد.

حالا اون پسره دو ساله از خارج برگشته و هنوزم مجرده. دوستمم میگه چون تو زندگی خودم به مشکل برخوردم همش یادش می افتم و دلم میخواد طلاق بگیرم و برم باهاش ولی واسه بچم فقط نگرانم. یه بچه ۵ ساله داره

بیچاره همش اشک میریزه. میگه میدونم زندگیم با شوهرم زندگی بشو نیست. ما اصلا حرف همو نمیفهمیم. من گفتم بهش نمیدونم والا کاش لااقل بچه نداشتی. اگا نداشتی میگفتم طلاقتو بگیر و هم خودتو آزاد کن هم اون مردو شاید اونم کسی رو پیدا کرد که دوستش داشته باشه

حالا واقعا شما جاش بودین چیکار میکردین؟ واقعا گاهی زندگیا خیلی پیچیده میشه. من که خودم کاملا گیجم از طرفی میبینم واقعا داره زجر میکشه و آب میشه و دیگه چهرش اصلا شاداب نیست. از طرفی ام فکر پاشیدن یه زندگی....

پس چرا پسره نیومد سراغش

نمیدونم. من میگم شاید از قول دادن بهش میترسید. چون واقعا اون موقع از نظر مالی وابسته پدرش بود و با تظر مخالف اون نمیشد کاری کرد و به خاطر همینم رفت خارج تا بتونه مستقل بشه

ازکجامعلوم پسره قبولش کنه اون موقع که مجرد بود چرا نیومد طرفش دوستت اشتباه میکنه

نمیدونم والا. منم اینو گفتم بهش. گفت از همکارای قدیمش بهش گفتن که فلانی هنوز تو فکر این بوده که ازدواج نکرده.

2706