2733
2734
عنوان

شما جای دوست من بودین چیکار میکردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 294 بازدید | 38 پست

وجود اون بچه توی اون زندگی یک نشونه از طرف خداست که باهم بمونید وزندگیتون را بسازید. حتماً که خدا نبايد از آسمان بیاد روی زمین پیش ما بنده ها بشینه حرف بزنه، تا نشانه هایش را ببينيم 😬اینکه خداوند به آدمها بچه میده یعنی به زندگیتون ادامه بدهید وآینده این موجودی که به شما هدیه دادم را بسازید. نه اینکه چون به مشکل برخوردید برید دنبال هوسهای آلوده نفسانی وآینده اون موجود بی‌گناه را بخاطر هوا وهوس زنانه خودتون نابود کنید😬😡😡

بگو ای کافران. من نمیپرستم آنچه شما میپرستید. با افتخار عاشق امام حسین (ع) هستم. و دست گداییمو فقط در خونه اربابم دراز میکنم. 
وجود اون بچه توی اون زندگی یک نشونه از طرف خداست که باهم بمونید وزندگیتون را بسازید. حتماً که خدا نب ...

همه ی زوج ها باهم مشکل دارن دلیل نمیشه تقی به توقی بخوره از کوره در برند وبروند سراغ عشق قدیمی شان که 😡😡😡😬

بگو ای کافران. من نمیپرستم آنچه شما میپرستید. با افتخار عاشق امام حسین (ع) هستم. و دست گداییمو فقط در خونه اربابم دراز میکنم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستت بگو برو مشاور مشکلت را حل کنید وزندگیتان رابسازید، خدا هم کمک میکنه، اما اگه زندگي را ول کنی بری هم اون بچه بدبخت میشه هم خدا خشمش میگیره وخودت هم بدبخت میکنه

همه ی زوج ها باهم مشکل دارن دلیل نمیشه تقی به توقی بخوره از کوره در برند وبروند سراغ عشق قدیمی شان ک ...

چی بگم والا. من خودم اگر بچه نبود بهش میگفتم طلاق بگیره چون همه جوره با شوهرش مشکل داره و اصلا ار نظر عاطفی و روانی به هم نزدیک نیستن و هر دوشون دارن تو این زندگی فرسوده میشن. به نظرم رها کردن این زندگی حتی اگر به عشقشم نمی رسید از یه عمر فرسودگی روانی براش بهتر بود ولی فقط به خاطر بچه نمیتونم هیچی بگم. چون واقعا اونه که این وسط ضرر میکنه. به خاطر همین خواستم اینجا نظرخواهی کنم....

برای شادی روح پدر و مادربزرگم صلوات بفرست اگه دوس داری دوست عزیز
2728
دوستت بگو برو مشاور مشکلت را حل کنید وزندگیتان رابسازید، خدا هم کمک میکنه، اما اگه زندگي را ول کنی ب ...

شوهرش اصلا اهل این داستانا نیست. بارها گفته بهش. میگه مشاورا خودشون یه پا دیوونن. فقط خودشو قبول داره و هر چیزی رو میخواد با قلدری و دادو بیداد پیش ببره‌. حتی در مورد محبت کلامی هم میگه همینی که هست من بلد نیستم مثل مردای دیگه چاخان سر هم کنم... اینم علاوهربر مشکلاتشون واقعا از نظر عاطفی و روانی کم آورده در حالی وه خودش زن خیلی عاطفی ای هست.

چی بگم والا. من خودم اگر بچه نبود بهش میگفتم طلاق بگیره چون همه جوره با شوهرش مشکل داره و اصلا ار نظ ...

نظر منو بهش بگو. بنده خدا هم خودش بی عقله هم اون بچه گناه داره

نظر منو بهش بگو. بنده خدا هم خودش بی عقله هم اون بچه گناه داره

من فکر میکنم شوهرش در این مورد مقصره. چون اونقدر واسش کم گذاشته از هر لحاظ که باعث شده این کم بیاره و احساس پوچی بکنه تو اون زندگی. 

2738
چرا فکر میکنی به جایی نمیرسه؟ خودش میگه امید دارم بهش ولی بابت بچش نگرانه فقط

بهرحال هنوز تو شرایطش قرار نگرفته، واقعیت تا خیال خیلی متفاوته، بستگی به اون آقا هم داره،اون چند ساله نبوده اینجا ازکجا معلوم همون آدم سابق باشه

🌹🌹پولدارترینم🌹🌹 یعنی میشم😀