2733
2739
عنوان

خیانت شوهرمو به روش بیارم یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1821 بازدید | 76 پست

الان هرکی بگه لابد یچیزی،براش کم گذاشتی .

جـــــــــــرش میدم😐😕

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ب نظر من شخصیت دخترو خورد کن بگو فکرشم نمیکردم اینجوری باشی و... خیلی زود پا دادی و بی وجدانی اینا ب ...

مشکل شوهرشه😂😂

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر
الان هرکی بگه لابد یچیزی،براش کم گذاشتی . جـــــــــــرش میدم😐😕

بیخود کردن

کمم بزاره مث ادم بیاد بگه ن ک خیانت کنه علط کردن کسی بیاد اینو بگه

دنیا هم بگیرم باز همسرم تنها افتخار زندگیمه😍
2731

خدایش میگیم عکس العمل نشون نده ولی واقعا سخته من خودم مثلا چن وق پیش ی عکس نامناسب دیدم تو گوشیش هی خودمو نگه داشتم نگم آخرم نتونستم

ممنون میشم برای سلامتی پدر و مادرم و فسقلی هام وهمسرم و خونوادم یه صلوات بفرستین.التماس دعا
2740
خدایش میگیم عکس العمل نشون نده ولی واقعا سخته من خودم مثلا چن وق پیش ی عکس نامناسب دیدم تو گوشیش هی ...

خوب نگه ک فکررمیکنه اسکوله بدتر میشه

خدایش میگیم عکس العمل نشون نده ولی واقعا سخته من خودم مثلا چن وق پیش ی عکس نامناسب دیدم تو گوشیش هی ...

چرا نشون نده 

مزدا اکه خیانت ببینن پدر زن رو در میارن چرا زنا باید ساکت و تو سریخور بمونن و جیزی نگن مگه کین اونا

دنیا هم بگیرم باز همسرم تنها افتخار زندگیمه😍

حالا چی هوس کرده بود؟ همون غذا رو براش بپز بگو سفارش داده بودین بفرمایید سفارشتان آماده. امر دیگه ای نداری؟ 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
چرا نشون نده  مزدا اکه خیانت ببینن پدر زن رو در میارن چرا زنا باید ساکت و تو سریخور بمونن و جی ...

اگ حساس باشیم بدتره هیچی هم نگیم فک میکنن کارشون خوبه باید ی جوری بفهمونیم هرچن خودم کم صبرم 

ممنون میشم برای سلامتی پدر و مادرم و فسقلی هام وهمسرم و خونوادم یه صلوات بفرستین.التماس دعا
اخه رفتم دیدم دختررو انفالو کرده ولی بازم زورم میاد نگم 

واقعا میخای ب روش نیاری و یک عمممممر با ذلت زندگی کنی؟ کبکی سرتو زیر برف کردی؟ اصلا مگه زندگی با همچین ادمی ارزش داره؟ مدرک جمع کن مهرتو بگیر طلاااااااق. متنفرم از زنایی که با وجود خیانت باز با مردشون زندگی میکنن

💖💞Turk girl 💞🤘💖
2706