2733
2734
عنوان

خیانت شوهرمو به روش بیارم یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1821 بازدید | 76 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

چي بگم والا هر طور صلاح ميدوني

فقط فكرشو بكن اگه برعكس بود چي ميشد 

😍 99/9/1😍بهترين روز زندگيم. اين تاريخ براي هميشه جاودان شد.                                                              

ب نظر من شخصیت دخترو خورد کن بگو فکرشم نمیکردم اینجوری باشی و... خیلی زود پا دادی و بی وجدانی اینا بگو شوهرم میدونه در جریانم میخاست سر کارت بذاره

من برای داشتن زندگی بهتر میجنگم

دختره چی گفته؟

اینستا و تلشو رو گوشیت بنصب

یارو از کلاهش خرگوش در میاره، بعد من نتونستم یه گوساله رو از قلبم دربیارم                                             خدایا صبری که دادی به دردی که دادی نمیخوره                 99/9/9 ی خبر خوب بهم میدن       خــُدایــا  حــواســت  هصــ؟صــدای  هِق  هِق  گــریــع  هام  عــز  هَمــون  گــلــویــی  مــیــاد  ڪــِ  تــو  عــز  رگــش  بــع  مــن  نــزدیــڪــتــریــ..!  
2706