2752
2734
عنوان

توروخدا بیایید.. اگر جای من بودین چیکار میکردین

| مشاهده متن کامل بحث + 311 بازدید | 41 پست
برای همین دوست دارم هر وقت نینی اوردم تقریبا 4 سال فاصله سنی داشته باشن 

بخدا همونم سخته من دخترم ۴سال از پسرم بزرگتر بود خیلی سختم شد یه جورایی احساس کردم به دخترم ظلم شده به نظر من بچه اول باید ۱۰ ساله باشه 

توهر جای جهان باشی دلم اونجاس💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برای همین دوست دارم هر وقت نینی اوردم تقریبا 4 سال فاصله سنی داشته باشن 

فرقی نداره بنظرم هرچی  بزرگترباشه بهتره..بچه 4ساله ام حسودیشوداره نتونی بهش برسی اونوم پرخاشگرمیشه

حرف حساب اگربه وقتش نزنی...بعدش میشه زراضافه:/فلسفه بودن  بعضی هامثل کاسه توالته:/فقط واسه گوه خوری انتخاب شدن:|

چقدر شرایط،شما سخته ...مادرایی که تو ایران و کشورای مشابه مادری می کنن فکر کنم ی طبقه بهشت ازنوع دوبلکسش فقط باید بهشون اختصاص داده بشه...پدر پس چیکارست...یکم با بچه ارتباط بگیره تو هم بتونی نفس بکشی دیگه

2731

عزیزم منم مثل خودت بودم از پسش بر میای فقط پسر من سه سال و نیمش بود اونیکی پسرم به دنیا اومد من کلا کسی رو نداشتم هیچ کس پیشم نبود سز هم بودم خیلی سختی کشیدم انشالله بزرگ بشن عصای دستت بشن

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.   

پسرت رو خیلی از خودت دور کردی کوچیکه گناه داره حق نداشتین وقتی نمیتونید مدیریت کنید یه بچه دیگه بیارید حالا که اوردی دیگه حداقل به شوهرت بگو همکاری کنه یا به مادرت بگو برگرده یا نیروی کمکی استخدام کن و بچه بیچاره رو اینجوری از جمع خانواده و خونه پرت نکن بیرون

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
حستودرک میکنم ماهم همین شرایط باپسرم داشتیم خیلی حس بدیه😑ولی بدوون اینودوری باعث میشه اون یجوردیگه ...

بدبختی اینه که دخترم حسابی نق نقو و بغلیه مدام اویزونمه. اصلا نمیرسم ببینم چی شد کی شب شد 

دنیام بچه هام 🥰  
دیگه شده. چه کنم. دلم خیلی برای پسرم میسوزه کلا بچه انگار مادر نداره 😭😭

درست میشه بابا😂😂ماهم همین حسودداشتیم..بزارکوچیکه یکم بزرگ بشه...انقدراحت به جفتشون برسی غلقش میاددستت همینجوری نمیمونه😂خیالت راحت

حرف حساب اگربه وقتش نزنی...بعدش میشه زراضافه:/فلسفه بودن  بعضی هامثل کاسه توالته:/فقط واسه گوه خوری انتخاب شدن:|
این مردا خیلی لعنتی ان بخدا از الان ک من حالا بچه ندارم مادرشوهرم یادش میده هر وقت زنت زایید 10 روز ...

کاش مادرشوهرهای عوضی به زمین گرم میخوردن فقط چشم گفتن شوهرت ببخشا دلم میخاد بزنم تو دهن خودش و ننش

خسته و عصبی و درمونده شدم کاش خداوند منو فرزندم ازین جهنم نجات میداد

همین رویه رو ادامه بده ولی به شوهرت بیشتر بها بده 

بگو عزیزم خسته نباشی نازش رو بکش نکنه تو این مشغله ها فراموشش کنی

بهش اهمیت بده کم کم اونم میاد کمکت

یکم سخته ولی من تونستم 

من کلا با شوهرم سه تا بچه دارم 😍😅

اگر مامانم میموند پیشم شبا نوزادو نگهمیداشت من پیش بچه میموندم. شوهرم کاری کرده خودم گفتم مامانم نیا ...

مردا سختشونه ،مامانتم ده روز بوده دیگه، حالا روزا برو شب بیا یا بچه اتو بزار،یه شبایی ببرشون خونه مامانت، خودت بمون پیش شوهرت

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...
همین رویه رو ادامه بده ولی به شوهرت بیشتر بها بده  بگو عزیزم خسته نباشی نازش رو بکش نکنه تو ای ...

منم دقیقا همین حالتم...۳ تا مرد تو خونه،من یه زن....

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...