2733
2739
عنوان

توروخدا بیایید.. اگر جای من بودین چیکار میکردین

| مشاهده متن کامل بحث + 311 بازدید | 41 پست
بدبختی اینه که دخترم حسابی نق نقو و بغلیه مدام اویزونمه. اصلا نمیرسم ببینم چی شد کی شب شد 

عیب نداره اولاش همینه...ولی با حرف زدن قربون صدقه اولی بروووبلندبلندبگووووتوخونه بزاربفهمه حواست بهش هست....

حرف حساب اگربه وقتش نزنی...بعدش میشه زراضافه:/فلسفه بودن  بعضی هامثل کاسه توالته:/فقط واسه گوه خوری انتخاب شدن:|
کاش مادرشوهرهای عوضی به زمین گرم میخوردن فقط چشم گفتن شوهرت ببخشا دلم میخاد بزنم تو دهن خودش و ننش

✌👍👍👍

❤خداجونم خودت مراقب تودلیم باش💚دخمل نازم بیصبرانه منتظر بدنیا اومدنتم 😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم نگران نباش موقتیه فقط بهش خیلی توجه کن یه تایمی ک میاد خونه هی بازی کن بغلش کن مثلا نوزادو بزا ...

پرستار نمیتونم بگیرم. مادرشوهرمم داره میره شهرستان. الان پسرم اونجاست. اون بره فقط میمونه مامانم که شوهرم باهاش نمی‌سازه کلا. فقط میتونمدبچه رو بفرستم اونجا همونم وقتی بچه مباد شوهرم کلی حرف میزنه که بچه رفته اونجا پر رو شده. 

دنیام بچه هام 🥰  
پرستار نمیتونم بگیرم. مادرشوهرمم داره میره شهرستان. الان پسرم اونجاست. اون بره فقط میمونه مامانم که ...

یکی بزن تو دهن شوهر بی چشم و روت 

خسته و عصبی و درمونده شدم کاش خداوند منو فرزندم ازین جهنم نجات میداد
2731
این مردا خیلی لعنتی ان بخدا از الان ک من حالا بچه ندارم مادرشوهرم یادش میده هر وقت زنت زایید 10 روز ...

مامانم بنده خدا اینجا که بود دوتا بچه هامو رسیدگی میکرد میشست به بزرگه غذا میداد بازی می‌کرد کوچیکه رو نگهمیداشت من بخوابم. بعد ماه رمضون بود مامانم نمیتونه روزه بگیره چون شوهرم روزه بود اونم هیچی نمیخورد. بعد شوهرم به من می‌گفت اینا موندن خونمون وسایل تموم شه هيچی نداریم. موندن بخور بخور. خدا به زمین گرم بزنتش. مامانم هر سری دست پر اومد خونم کلیم اینجا کار کرد. حالا نمیفهمه اومدنش بخاطر رفاه منو بچه ها بود

دنیام بچه هام 🥰  
مامانم بنده خدا اینجا که بود دوتا بچه هامو رسیدگی میکرد میشست به بزرگه غذا میداد بازی می‌کرد کوچیکه ...

خاک تو سرش مثل شوهرعوضی من گداگشنست

یکی بزن تو دهن شوهر بی چشم و روت 

پسرم خیلی به بابام وابسته ست هی اسمشو میاره. این بدش میاد. هر وقت دعواش میکنه بچه اسم بابامو میاره اونم حرصی میشه. بخدا دارم دق میکنم هیچ کسو ندارم حرفمو بگم بهش😔

دنیام بچه هام 🥰  
پسرم خیلی به بابام وابسته ست هی اسمشو میاره. این بدش میاد. هر وقت دعواش میکنه بچه اسم بابامو میاره ا ...

من میفهمم فقط چون منم شوهرم با خانوادم دشمنه بخاطر ننه و خواهر هرزش

2740
خاک تو سرش مثل شوهرعوضی من گداگشنست

کلا مردا یه جا واسه زنشون اسایش باشه خرابش میکنن. موندن مامانم خیلی برام خوب بود. هم برای من همم پسرم هم حتی شوهرم چون غذا درست حسابی درست میکرد الان وقت آشپزیم ندارم. مردم یدونه میارن کلا جمع می‌کنن خونه مامانشون تا چهل روز من دوتا دارم سزارين هم بودم مامانم ده روز موند. بچه اولم 14 کیلوعه منِ سزارینی هر روز چند بار بلندش میکنم میشورمش

دنیام بچه هام 🥰  
کلا مردا یه جا واسه زنشون اسایش باشه خرابش میکنن. موندن مامانم خیلی برام خوب بود. هم برای من همم پسر ...

منکه میگم خدا ازین مردها نگذره

من میفهمم فقط چون منم شوهرم با خانوادم دشمنه بخاطر ننه و خواهر هرزش

خانواده زن همیشه بیچاره ان. کلی خدمت میکنن بعدم بده میشن. مامانم یه گوشواره واسه دخترم گرفت. همون فرداش شوهرم سر گرون شدن دارو تو خونه دعوا راه انداخت که اره من بدبختم از کجا بیارم و اینا کثافت دروغگو کلیم داره. منم فهمیدم چون مامانم اینجاست اینطوری میکنه بهش گفتم برو

دنیام بچه هام 🥰  
خانواده زن همیشه بیچاره ان. کلی خدمت میکنن بعدم بده میشن. مامانم یه گوشواره واسه دخترم گرفت. همون فر ...

شوهر منم همینجوره خاک برسرشون خدا جلو روی خواهرو مادرشون بیاره