2733
2734

بچه ها من بیست و پنج روزه زایمان کردم. یه پسرم دارم که دوماه دیگه دوسالش میشه.. مامانم ده روز اولو اومد موند پیشم بعذ سر یه مسئله ای که شوهرم راه انداخت فرستادم رفت مامانمو. شوهرم خودش دور کاره و خونه ست ولی دست به هیچی نمیزنه. بچه ام حسابی گریه عو و بغلیه. از طرفی پسرم موقع کار باباش هی با لب تاپ ور میرفت یا سر وصدا میکرد یا هم موقع شیر دادن من هی میومد بالا سر بچه میترسیدم بیفته روش و اینا، بخاطر همین پسرمو روزا میفرستم خونه مامانم یا مادرشوهرم. چون شوهرم خونست و شام و نهار میخواد منم مجبورم خونه باشم وگرنه میرفتم خونه مامانم موقعی که میومد میومدم خونه. پسرم که میره بهش خوش میگذره دوست داره اونجا رو مسئله اینه شبام مجبورم با باباش بخوابونمش. پیش شوهرم تو پذیرایی میخوابه منو دخترمم تو اتاق. این کار دوتا علت داره یکی اینکه تو هال کولر روشنه و من نمیتونم نوزادو بیارم تو حال تا همه با هم بخوابیم یکیم اینکه نصف شب پاشه گریه کنه پسرمم بیدار میشه یا پوشک عوض کردنی سر و صدا میشه. از طرفیم میترسم پسرم صبح یهو بیدارشه من نفهمم بره رو بچه. خب هنوز کوچیکه 

دنیام بچه هام 🥰  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اومدم تاپیکت ولی اصلا تجربه ایی ندارم⁦☹️⁩

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

سخته عزیزم با فاصله سنی کم درست میشه به مرور زمان ولی از پسرت دور نشو براش وقت بزار میدونم کلافه وخسته ای ولی اونم بچس وحس حسادت به نی نی توش به وجود میاد که دردسر ساز میشه 

توهر جای جهان باشی دلم اونجاس💔
پسرم شبا بیدار میشه بهونه میگیره گریه میکنه خیلی ناراحتم براش که کلا از من دورشده

حستودرک میکنم ماهم همین شرایط باپسرم داشتیم خیلی حس بدیه😑ولی بدوون اینودوری باعث میشه اون یجوردیگه فک کنه ...فک کنه طردش کردی یادوسش دیگه نداری....یکاری کن بیشتروقتشوباتوباشه...اون کوچیک روضعفت ورفت کردی به بزرگه بیشتربرس

حرف حساب اگربه وقتش نزنی...بعدش میشه زراضافه:/فلسفه بودن  بعضی هامثل کاسه توالته:/فقط واسه گوه خوری انتخاب شدن:|
2740

دوست منم الان بارداره یه پسره ۱ونیم ساله داره،ناخواسته بوده

چشم خود بستم که دیگر چشم مستش ننگرم/ناگهان دل داد زد دیوانه من میبینمش..............................(عشق زندگیم،پسره خوشگلم)

طي روز بايد خيليييييي بغلش كني ارومش كني 

صبحا قبل از اينكه بيدار شه برو بغلش دراز بكش با بوس بيدارش كن 

مخصوصا اينكه طي روزم نيست تو خونه 

الهي بگردمش يه لحظه حس دخترم اومد جلوچشمم به شدت ب باباش وابسته اس نباشه گريه ميكنه 

جونش بنده باباشه 

ولي از من دور ميافته خيلي بي تاب ميشه توروخدا حواست باشه

اگر مامانم میموند پیشم شبا نوزادو نگهمیداشت من پیش بچه میموندم. شوهرم کاری کرده خودم گفتم مامانم نیا ...

این مردا خیلی لعنتی ان بخدا از الان ک من حالا بچه ندارم مادرشوهرم یادش میده هر وقت زنت زایید 10 روز بیشتر نذار بمونه شوهرمم میگ چشم

❤خداجونم خودت مراقب تودلیم باش💚دخمل نازم بیصبرانه منتظر بدنیا اومدنتم 😍😍
پسرم شبا بیدار میشه بهونه میگیره گریه میکنه خیلی ناراحتم براش که کلا از من دورشده

عزیزم نگران نباش موقتیه فقط بهش خیلی توجه کن یه تایمی ک میاد خونه هی بازی کن بغلش کن مثلا نوزادو بزار تو گهواره جاش امن باشه کنار گهواره هی پسرتو بغل کن بگو من و نی نی دلمون تنو شده بود نی نی میگفت داداشی بیاد بغلش کنیم خیلی بازی کن تا با خوشحالی تو بغلت بخوابه. بعدم همه بچه هایی ک نی نی میاد تو خونه یه تایمی دور میشن از مادر همیشگی ک نیس

امکان پرستار گرفتن نداری؟ یا حتی مادرشوهرت بعضی روزا بیاد 

این مشکلات واسه همه هست...اما هوای شوهرتم داشته باش...اما خوب اگه بتونی جات و از شوهرت جدا نکنی خیلی خوبه،بچه هاتم باهات تو اتاق بخوابن، کوچیکرم بزار رو گهواره بغل خودتون....اینم بگم مردا همینجورن زن که زایمان می کنه کلا حس حسادتشون گل می کنه و درک نمی کنن وضعیت زن و ازش توقع نداشته باش اما سعی کن هواشو داشته باشی روحیه ات رو حفظ کنی با اینکه سخت برات و نوزاد داری اما کار خوبی می کنی از مامانت اینا کمک بگیر حتما

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...
2706