2737
2734
چند وقته بواسیر گرفتین؟

من ۷ماهه درگیرشم، همون اوایل رفتم دکتر گفت فیشر داری، اونو درمان کرد، معذرت میخوام که میگم کنار مقعدم دوتا گوشت اصافه دراومده که اون اذیتم میکنه و خونریزی و گاهی درد دارم، دیروز رفتم دکتر گفت همین الان برات لیزر میکنم، انجام ندادم خواستم با ی دکتر دیگه هم مشورت کنم، خواستم از دوستان بپرسم که آیا کسی تجربه ی لیزر داره؟ و اینکه دکتر خانم خوب سراغ دارن که بهم معرفی کنن؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من ۷ماهه درگیرشم، همون اوایل رفتم دکتر گفت فیشر داری، اونو درمان کرد، معذرت میخوام که میگم کنار مقعد ...

کدوم شهری؟

تهران دکتر مریم محسنی فوق تخصص جراحی دارن.دکتر کولون هم هستن اتفاقا.شنبه ها صبح بیمارستان میلاد هم میرن

من یه ماه هست که درگیر همین مشکل شدم.دیروز رفتم پیش یه جراح دیگه.گفت 45 روز این کارایی که میگم انجام بده.هر شب شیاف هموروئید.روزی 3 بار توی لگن آب گرم بشین و بعدش خودت رو خشک کن و بعدش ژل دیلتیازم بزن.پماد آنتی فیشر باریج که گیاهی و مقعدی هست  رو روزی 2 بار استفاده کن.گفت اگه دیدی خوب شد قطع نکن و دو شب یه بار یا سه شب یه بار شیاف رو استفاده کن و اون ژل و پماد رو هم با فاصله استفاده کن.گفت 45 روز باید اینا رو استفاده کنی.لگن آب گرم هم خیلی خوبه

ازم پرسید شکمت خوب کار می کنه یا نه.ببخشید البته.گفتم خوب کار میکنه وگرنه میگفت ملین بدم.دیروز رفتم چند تا کاهو هم خریدم هی کاهو بخورم فیبر داره

من مامان یه مسافر بهشتم.ان شاءالله پسرم ذخیره آخرت من و شوهرم باشه.
2728
کدوم شهری؟ تهران دکتر مریم محسنی فوق تخصص جراحی دارن.دکتر کولون هم هستن اتفاقا.شنبه ها صبح بیمارستا ...

من تهرانم، ان شاءالله شمام هرچه سریعتر با همین داروها مداوا میشید.

ممنون از توضیحات کاملت ولی همه ی این مواردی که گفتی من انجام دادم و زخمی که از داخل داشتم خوب شد ولی هموروئیدم خوب نشده و اون بیرون زدگیها همچنان هست، و همونا اذیتم میکنه و باعث خونریزی میشه دیروز رفتم پیش جراح گفت همین الان برات لیزر میکنم ولی من انجام ندادم چون میخواستم با چندتا دکتر دیگه هم مشورت کنم و راستشو بخوای از این دکتره خوشم نیومد حس کردم فقط براش پول مهمه، حالا فردا میخوام برم پیش خانم دکتر زهرا سعادتی ببینم ایشون چی میگن.

من تهرانم، ان شاءالله شمام هرچه سریعتر با همین داروها مداوا میشید. ممنون از توضیحات کاملت ولی همه ی ...

سلام عزیزم شما لیزر کردید ؟ منم چندین ساله دارم ولی زیاد اذیتم نمیکنه شاید سالی یکی دوبار اذیت کنه ولی میخوام لیزر کنم 

من این نظرو تو یه تاپیک دیگه هم گ گذاشتم من کلینیک شفا سعادت اباد عمل لیزر کردم و الان روز پنجمه. اول رفتم ویزیت شدم گفت دکتر باید جراحی شی و گفت همورویید داخلیه. من ترسیدم و مشکل مرخصی داشتم ولی دکتر گفت اوکیه یک روزه میری سر کار. الان روز پنجمه و اینو میخوام بگم که من پنج روزه از جام نمیتونم پاشم. چنان دردیو روزو شب تحمل میکنم که گاهی صورتم سیاه میشه. و اوجش زمانیه که میرم دستشویی برای من بخیه هم زدن. خلاصه اینو بگم اگه هموروییدتون بزرگه یا داخلی گول این حرفو که لیزر درد نداره یا یروزه خوب میشینو نخورین. یک هفته دردآورو برای خودتون در نظر بگیرید. بدرود

2738
من این نظرو تو یه تاپیک دیگه هم گ گذاشتم من کلینیک شفا سعادت اباد عمل لیزر کردم و الان روز پنجمه. او ...

سلام...الان که دارم این پیام و مینویسم.. آذر ۱۴۰۰ هست .یعنی ۶ ماه از لیزر شما میگذره....الان حالتون چ طوره؟ دیگ مشکلی ندارید ؟ عادی مثل قبل شده شرایط تون؟ عوارض نداشتید و یا بازگشت..‌ و اینکه هزینه اش چقدر شد...

من این نظرو تو یه تاپیک دیگه هم گ گذاشتم من کلینیک شفا سعادت اباد عمل لیزر کردم و الان روز پنجمه. او ...

دقیقا گول عمل یه روزه رو نخورید منم الان نمی تونم تکون بخورم از درد 

دقیقا گول عمل یه روزه رو نخورید منم الان نمی تونم تکون بخورم از درد 

یا خدا 

خیلی اذیت شدید؟ تا چند وقت از زندگی روزمره می افتید میشه خواهشن پیام بدید من باید عمل شم

خدایا زمان زیادی به معجزه ات نمونده ....هر کی خوند بگه امین