2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جهیزیه باید با دختر باشه من با سیسمونی نمیتونم کنار بیام.بابا یکی دیگ کارشو کرده یکی دیگ بچه میخواد ...

ان شاء الله روزي که خداي مهربون بهم فرزند بده و لايق مادرشدنم بدونه خودم و همسرم تا جايي که بتونيم وسايل مورد نياز فرزندانمون رو تهيه مي کنيم دوست ندارم به مادرم فشار بيارم 

السلام عليك يا صاحب الزمان مهدي موعود عجل الله تعالي فرجه الشريف عليه السلام یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی آقا بیا دلم برات لک زده می ترسم روزی بیایی من نباشم این حسرت به دلم بمونه بیا آقا بیا اين عشق آتشين ز دلم پاك نمي شود مجنون به غير خانه عشقش نمي شود بر تخت يوسف كنعان نوشته اند هر يوسفي كه يوسف زهرا نمي شود دل از طلب ندارم تا كام من بر آيد يا جان رسد به جانان يا جان من در آيد آن دوست که دیدنش بیاراید چشم بی دیدنش از گریه نیاساید چشم ما را ز برای دیدنش باید چشم گر دوست نبیند به چه کار آید چشم در تأخیر ظهور نقش نداشته باشیم که اگه نقش داشته باشیم اون دنیا باید جواب منتظرا و خونای به ناحق ریخته شده در اثر تاخیر ظهور رو بدیم اون موقع چه جوابی خواهیم داشت می خوان هر جوری شده اسلام و مسلمون ها رو به فساد بکشن آهای اونایی که منتظر مولایید آقا جز ما شیعه ها کيو داره؟ شما رو به خدا بیایم حداقل ما نمک رو زخم مهدی فاطمه نریزیم یکم حواسمون رو جمع کنيم که امام زمان هر هفته کارنامه اعمال ما رو چک می کنه از دست خودم ناراحتم که اعمالم اصلا در شان یک منتظر نیست کمکم کن کاش می شد منم به دردت میخوردم...کاش منم تو رکابت بپذیری...هر چند دور....هر چند دیر... آقا منو به حرم سبزت بپذير ما باید زمینه ساز ظهور ارباب شویم یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی                    خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی 
2728
 چون خوبه آدم تشخيص بده ي سري چيزارو!خيليامون برادر داريم!دوست داري يكي با برادرت اينجوري كنار ...

ما خودمون داداشامون هم ک داماد کردیم بهترین خونه و جهاز و طلا واسشون گرفتیم و همچنین بهترین عروسی و جایی واسه اینکه عروس بخواد کنار نیاد نذاشتیم چون خودمون بهترینها رو تهیه کردیم عزیزم  خداروشکر تا حالا هیچ مردی ناراضی هم نیس چون رسم مون اینه در ضمن دخترای اینجا درک و فهم و شعورشون بالاست و شرایط نامزدشونو میسنجن و باهم کنار میان شما خونتو کثیف نکن😘😁😁

چرا مگه بده 

اره.میدونی مشکل اصلیش کجاشه؟اخه این دخترایی ک جهیزیه نمیدن با با کسایی ازدواج کنن ک شوهرشم همین رسمو داشته باشه.نمیتونن با کسایی ک ب دخترشون جهیزیه میدن ازدواج کنن چون اونا دیگ ب عروس هم قبول ندارن ک بدن

همین که پدری دخترشو به عقد پسر درمیاره یعنی همه چیزش یعنی عمر و تمام سرمایه زندگیش که تقدیم کسی دیگه ...

یجوری میگی دختر بزرگترین سرمایه یه پدره انگار پسر یه نون خور اضافه واسه پدرشه 

اتفاقا برعکس بنظر من یه پدر واسه پسرش بیشتر از دختر زحمت میکشه تا کار پیدا کنه خونه بگیره به درامد برسه

ولی دختره رو یه نون و رب بهش بده هم فرقی نداره

2740
اینکه جهیزیه و خونه خود دختر پسر بخرن قبول دارم و خودم هم همینکارو دارم میکنم ولی اگر پدر مادر بدن ...

دوست عزیز سنگین ترین؟ کدوم منبع اینو نوشته؟ 

این لینکو بخدنید 

https://www.google.com/amp/s/www.isna.ir/amp/94062515748/

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****
به نظر من دختر و پسر نداره  شايد دختري توان جهيزيه نداشته باشه خب اگر داماد مي تونه خودش همه ر ...

عروسی میتونه با خانواده دختر باشه تو تاریخ که خوندم پیامبرمونم شب عروسی خودشون غذای عروسی دخترشونو تهیه کردن

مهریه ملاک نیست خوشبختی ملاکه  از ۹ ماه عروسی فقط دو ماه زندگی داشتم الانم دارم جدا میشم کاش م ...

خداي مهربون کمکت کنه 

کاش يه انسان خوب همسرت مي شد

السلام عليك يا صاحب الزمان مهدي موعود عجل الله تعالي فرجه الشريف عليه السلام یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی آقا بیا دلم برات لک زده می ترسم روزی بیایی من نباشم این حسرت به دلم بمونه بیا آقا بیا اين عشق آتشين ز دلم پاك نمي شود مجنون به غير خانه عشقش نمي شود بر تخت يوسف كنعان نوشته اند هر يوسفي كه يوسف زهرا نمي شود دل از طلب ندارم تا كام من بر آيد يا جان رسد به جانان يا جان من در آيد آن دوست که دیدنش بیاراید چشم بی دیدنش از گریه نیاساید چشم ما را ز برای دیدنش باید چشم گر دوست نبیند به چه کار آید چشم در تأخیر ظهور نقش نداشته باشیم که اگه نقش داشته باشیم اون دنیا باید جواب منتظرا و خونای به ناحق ریخته شده در اثر تاخیر ظهور رو بدیم اون موقع چه جوابی خواهیم داشت می خوان هر جوری شده اسلام و مسلمون ها رو به فساد بکشن آهای اونایی که منتظر مولایید آقا جز ما شیعه ها کيو داره؟ شما رو به خدا بیایم حداقل ما نمک رو زخم مهدی فاطمه نریزیم یکم حواسمون رو جمع کنيم که امام زمان هر هفته کارنامه اعمال ما رو چک می کنه از دست خودم ناراحتم که اعمالم اصلا در شان یک منتظر نیست کمکم کن کاش می شد منم به دردت میخوردم...کاش منم تو رکابت بپذیری...هر چند دور....هر چند دیر... آقا منو به حرم سبزت بپذير ما باید زمینه ساز ظهور ارباب شویم یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی                    خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی 
ن عزیزم ما رسم داریم پسر عروسی و خونه و طلا بگیره دختر جهاز بده اگرم پسر خونه رو باباش داده باشه ...

رسم شما بهتره نسبت ب اونایی ک هم دختر میدن هم خونه هم جهاز هم طلا دیه واقعا ببخشیدهااا فقط مونده نون داماد روهم بده😕

ما خودمون داداشامون هم ک داماد کردیم بهترین خونه و جهاز و طلا واسشون گرفتیم و همچنین بهترین عروسی و ...

افرین مگر اینکه این جور خانواده ها بگیرن این دخترا رو.ما نمیگیریم قبولم نمیکنیم چون ازینطرف ب دختر جهیزیه میدیم 

یجوری میگی دختر بزرگترین سرمایه یه پدره انگار پسر یه نون خور اضافه واسه پدرشه  اتفاقا برعکس بن ...

یه جور حرف میزنی و از حقوق مردا دفاع میکنی انگار که خودت مردی چرا اینقدر زنهارو بی ارزش میدونی شاید تا حالا دختر عروس نکردین تو خونتون تا بدونین چه مزه ایه 

خداجونم فرشته کوچیکمو سپردم دستت انشالله فاطمه س دخترمو تربیت میکنه و من تو اون دنیا شرمنده دخترم نباشم و پاک به دیدنش بیام
عروسی میتونه با خانواده دختر باشه تو تاریخ که خوندم پیامبرمونم شب عروسی خودشون غذای عروسی دخترشونو ت ...

مهم خوشبختيه و اينکه زن و شوهر بهم وفادار باشن 

اگه پسر دستش خاليه چه اشکالي داره خانواده دختر مراسم عروسي بگيرن 

2706