2737
2734
عنوان

رابطه همسرم و خانواده م

| مشاهده متن کامل بحث + 748 بازدید | 60 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب اینک همش ماموریته سرگرمی هم دارم ولی انصافا جدا کردن منو خانواده م درست نیس

اینکه نه اصلا حقی نداره

من خودم خانوادم شهرستانن و یکی از خواهرام همون تهران 

میخوام برم خونه خواهرم که فقط اطلاع میدم من دارم میرم

خونه بابامم میگم من این تاریخ میرم شهرستان وتا وقتی خودم تعیین کنم میمونم 

ولی خیلی نه هر سه چهارماه یکبار البته چون خودش میگه کاردارم نمیبره باید با اتوبوس برم سختمه ولی بیشتر وقت ها میگم ببر یا بیا دنبالم

دوری از خانواده خیلی سخته من که اصلا هیچوقت فکر نمیکردم از خانوادم دور بمونم البته من نرفتم جایی اونا از تهران رفتن

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
2731
اینکه نه اصلا حقی نداره من خودم خانوادم شهرستانن و یکی از خواهرام همون تهران  میخوام برم خونه ...

منم دوساله دورم 

تا سه ماه پیش همین بود دقیقا

سه ماهه ک درگیر زندگی دوستش شده و مثلا میخاد میانجی بشه گند خورده ب زندگی خودمون

منم دوساله دورم  تا سه ماه پیش همین بود دقیقا سه ماهه ک درگیر زندگی دوستش شده و مثلا میخاد می ...

مردا خیلی از دوستاشون تاثیر میگیرن واین خیلی بده

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
واقعا حالم از دوستاش بد میشه

امیدوارم گلم مشکلت حل شه

2738
@زندگیم_یوسفم۹۹     سلام عزیزم تاپیکت رو قفل کردی آی دی ک تو تاپیکت گذاشتی تو تل باز ن ...

سلام 

فداتشم من نميتونم تو نيني سايت جواب بدم درست نياز دارم يا صوت بدم يا تونستم تايب كنم ايديم عوض کردم مشکل برطرف بشه

Um_yoy

بعد اذان ظهر کاری که گفتم بکنید عکسش بفرستید تل جواب میدم

تو در عین حال، آرامش و آشوبِ قلبمی♥️
سلام  فداتشم من نميتونم تو نيني سايت جواب بدم درست نياز دارم يا صوت بدم يا تونستم تايب كنم ايد ...

سلام عزیزم خوبی میشه درخواستمو قبول کنی بیای خصوصی

99/9/9خونه خودمم😍🥰❤
2706