2752
2734
عنوان

رابطه همسرم و خانواده م

| مشاهده متن کامل بحث + 748 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بخدا دلم انقد گرفته ک حد نداره اصلا انگار خدا منو نمیبینه

بهش گوش نده یبار دوبار ک رفتی خودتو باهاش قهر بگیر فقط بگو مامانم اینو برات فرستاد الکی چیزی بگیر تا شرمنذه شه

گر صبر کنی ز غوره حلوا سازی...
بهش گوش نده یبار دوبار ک رفتی خودتو باهاش قهر بگیر فقط بگو مامانم اینو برات فرستاد الکی چیزی بگیر تا ...

همیشه مامانم ئاقعا همینکارومیکنه

دیشب برگشته میگه من هیچی نمیخام واس من نداده واس دخترش داده 

یا من لازم ندارم

انقد پروه ک اصلا ب چشمش نمیاد

اینهمه محبت میکنن اخر میگه منم کردم!!!!

همیشه مامانم ئاقعا همینکارومیکنه دیشب برگشته میگه من هیچی نمیخام واس من نداده واس دخترش داده  ...

دوستاش مخشو زدن بنظرم با مهربونی نه ک بخای راضیش کنی مثلا بگی اونا دوسدارن تورو بامن ببینن دلشو اروم کنی الانم نه بعدا 

مطمن باش اگر بخاد بیخود ی بچه رو از خانوادش جدا کنه خدا سزای کارشو میده

گر صبر کنی ز غوره حلوا سازی...
دوستاش مخشو زدن بنظرم با مهربونی نه ک بخای راضیش کنی مثلا بگی اونا دوسدارن تورو بامن ببینن دلشو اروم ...

خدا هدایتش کنه فقط سرش بخوره بسنگ 

دوستاش روانین ب من بدبخت و خانواده م چه آخه

ما چ گناهی کردیم

حرف شوهرت خیلی چرته که الکی الکی بهونه میاره و دورازجون انگار اربابه و رعیتیت اینجوری حرف میزنه!!

ولی گلم ماهی یه بار اونم یه هفته زیاد نیست؟؟؟حالا هر دوسه ماه یه هفته بری خوبه ولی اینجوری دیگه از شور به در کردنه

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
حرف شوهرت خیلی چرته که الکی الکی بهونه میاره و دورازجون انگار اربابه و رعیتیت اینجوری حرف میزنه!! و ...

منی ک اینجا از خونه بیرونم نمیرم حداقل رفتن پیش خانواده م حقمه

از اون بدتر همین شوهر من قبلنا میرفتم سفر خودش ماموریت بود خودش میگف هرچقد دوس داری بمون

حالا میگه من ماموریتم باشم تو باید تو خونه بمونی هیشکیم نیاد

منی ک اینجا از خونه بیرونم نمیرم حداقل رفتن پیش خانواده م حقمه از اون بدتر همین شوهر من قبلنا میرفت ...

شما یه سرگرمی برای خودت درست کن که همش تو خونه نمونی 

مواقعی که میره ماموریت منظورم نیست در اونصورت که فرقی نمیکنه کجا باشی ولی وقتی خونست زیاد جالب نیست تنهاش بزاری

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
2706