2737
2739
عنوان

رابطه همسرم و خانواده م

| مشاهده متن کامل بحث + 748 بازدید | 60 پست
واقعا مردا چی فکر میکنند یه لقمه نون میدن انگار اسیری اوردن. فقط میدونم هر چی کوتاه بیای بیشتر سوار ...

دقیقا همینه... 

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
ی مدته با یکی از دوستاش صمیمی شده  اون بخاطر اینکه با زنش مشکل داشته برادر زناش ریختن تو خونه ...

خوب اگه حرف حق و اختیار میزنه پس شما هم یه خورده حق و اختیارات خودت رو بهش یادآوری کن مثلا بگو تو خونه دست به سیاه و سفید نمیزنم وظیفه داری کارگر بگیری حقمه اختیار دارم

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب اگه حرف حق و اختیار میزنه پس شما هم یه خورده حق و اختیارات خودت رو بهش یادآوری کن مثلا بگو تو خو ...

هعی فاتحه اعصابمو خونده بخدا چشام پره اشکه حالم از دوستاش بهم میخوره

هرکار میکنن میان میگن میاد انجام میده

2731
خوب اگه حرف حق و اختیار میزنه پس شما هم یه خورده حق و اختیارات خودت رو بهش یادآوری کن مثلا بگو تو خو ...

دقیقا مردا تا این جا که درمورد حق و حقوق خودشونه قبول دارن و خوندن نمیدونن تو اسلام حتی زن برای کار خونه یا بچه شیر دادن میتونه پول بگیره و یا انجام نده اصلا یا خدمتکار داشته باشه. والا با نداریشون بسازی بعد زبونشونم یه متر دراز باشه بگن اختیار داریم

أَلَیْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ؛ آيا خدا كفايت‏‌كننده بنده‌‏اش نيست
هعی فاتحه اعصابمو خونده بخدا چشام پره اشکه حالم از دوستاش بهم میخوره هرکار میکنن میان میگن میاد انج ...

خوب از همین دوستاش استفاده کن صبح تا شب راه برو بگو زن اون فلان طلا رو داره زن اون یکی کیف و کفش فلان داره اون یکی مبل خونه اش اینطوره و این یکی عینک و ساعتش چجوره ...هر روز بگو مننم همه رو میخوام باید تهیه کنی

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2740
ی مدته با یکی از دوستاش صمیمی شده  اون بخاطر اینکه با زنش مشکل داشته برادر زناش ریختن تو خونه ...

عزیزم باهاش کل کل نکن بداخلاقی هم‌نکن یه مدت باهاش کنار بیا و بعضی وقتها بگو بابام سراغتو میگرفت و میگفت دلمون براش تنگ‌شده یا چیزی که دوست داره براش ببر بگو اینو مامانم مخصوص تو فرستاده میدونه دوست داری ،کم کم خوب میشه انشالله

خوب از همین دوستاش استفاده کن صبح تا شب راه برو بگو زن اون فلان طلا رو داره زن اون یکی کیف و کفش فلا ...

حالم بهم میخوره از دوستاش هربار بخاطر یکیشون باید حرص بخو ر م

خیلی جالبه ک حرف مادرو خواهرش رو گوش نمیده ولی از دوستاش الگو برداری میکنه

بگو منم حقمه احتیار دارم کار نمیکنم کارگر بگیر حقمه اختیار دارم حونه مادر توهم نمیام

گر صبر کنی ز غوره حلوا سازی...
بگو منم حقمه احتیار دارم کار نمیکنم کارگر بگیر حقمه اختیار دارم حونه مادر توهم نمیام

خدا شاهده انقد بدی کردن بهمون خودش هم دیده رفت وآمد نکردم تا عید امسالم هیچی نمیگف بیا برو یا هرچی از عید امسال این دوستش و زنش ک هی تعریف کردن براش ک این کمکشون کنه یا مثلا ی جوری شه با پادرمیونی این بره زنش خانواده ش رو ببینه این عتیقه یاد گرفته

زن دوستش میگف ی روز صب تو مسیر ک میرفتن سرکار کلی شوهرش رو نصیحت کرده شب اومد خونه بهم گف تو حق نداری بری مامانتم حق نداره بیاد

بدون اینک حرفی بینمون شده باشه 

شاید واقعا مادرش پرش میکنه

زن دوستش رو ک بار اول دیدم گف خوشبخالت چقد شوهرت دوست داره همش ازت تعریف میکنه

یا مثلا من میرفتم سفر خونه خانواده م وقتی برمیگشتم منو میدید میگف چ عجب دل کندی اومدی

ینی اصن ی جوری بود واضح بود حسادته

خبر ک نداش تو زندگیم چقد بدبختی و بالا پایین داشتم چقد گریه کردم غصه خوردم ولی صبر کردم

حسرت ظاهر زندگیمو میخورد

حالا تنها دلخوشیمم ازم گرفت