2733
2734
عنوان

خانومایی که میخان مچ شوهراشونو بگیرن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1825 بازدید | 161 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان همه میخوان یه جوری توجیه کنن که خوشحال نباش تو یه بدبخت واقعی هستی.

در هر صورت آدم بدبخت میشه وقتی خیانت می بینه

با التماس و گریه و خواهش طلاقشو بگیره

یا قبلش خوب حالشو جا بیاره بعد طلاق بگیره

بعدم اسی بچه داره مسلما بچه نداشت به قول همینایی که اتیششون تنده از زندگیش شاید پرتش میکرد بیرون

2731
يه بار خواب بود انگشتشو بزار باز كن اثر انگشت خودتو اضافه كن

خخخ نمیشه امتحان کردمه باید زمانی باشه که خون تو رگهاش جریان داشته باشه فهمید خندید گفت باید حس داشته باشه

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏
حالا همه میان میگن ما خوشبختیم... اه به این زندگی....

كي گفت خوشبخته؟؟؟؟ بابا ما هممون بدبختيم

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
الان همه میخوان یه جوری توجیه کنن که خوشحال نباش تو یه بدبخت واقعی هستی.

میدونم اخلاق نی نی سایتی هارو دیگه میشناسم اگه الان گریه زاری میکردم پیششون و ازشون راه کار میخاستم اره خوب بودم

خدایا شکرت بابت گل پسری ک بهم دادی همیشه توخواب و بیداری محافظش باش 🤗امیدوارم تک تک منتظرا دامنشون سبز بشه 👩‍👦‍👦👩‍👦👩‍👧‍👧👩‍👧‍👦👩‍👧🙏💋واسه سلامتی پسرم یه صلوات بفرس چیزیش نیست فقط میخام همیشه صحیح وسالم باشه (ممنون از همگی)😍جواب یه سری کاربرای عقده ای که از تربیت خانوادگی درست  بهره مندنیستن رو نمیدم چون دلم نمیخواد سطح خودمو با جواب دادن به آدمای بی ارزش پایین بیارم😊 جواب ندادم دلیلشو بدون😉
منم خیلی دلم میخاد به یکی ضربه بزنم ولی شوهرم نیست😅😂 دیگه هم باهاش نیستم هر کس راهی جز به خدا و ...

راهی پیدا کردی به منم بگو 

منم دقیقا مشکل تو رو دارم 

خدایا بی نهایت شکر🙏🌹دوست خوبم میشه براحاجتم دعا کنی و یه صلوات مهمونم کنی؟ممنون🥰😘
خخخ نمیشه امتحان کردمه باید زمانی باشه که خون تو رگهاش جریان داشته باشه فهمید خندید گفت باید حس داشت ...

من يه بار شوهرم رمز گوشيشو عوض كرده بود من نتونم باز كنم وقتي خواب بود با اثر انگشتش باز كردم اس ام اسايي كه نبايد رو ديدم

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
حالت خوبه؟؟؟ اصن مهم نیست مچشو گرفتی؟؟؟ داری ذوق میکنی که یه هر بار چی گرفتی ازش؟! شاخ در آوردم!! ...

اوهووووم خوبه خوبم

خدایا شکرت بابت گل پسری ک بهم دادی همیشه توخواب و بیداری محافظش باش 🤗امیدوارم تک تک منتظرا دامنشون سبز بشه 👩‍👦‍👦👩‍👦👩‍👧‍👧👩‍👧‍👦👩‍👧🙏💋واسه سلامتی پسرم یه صلوات بفرس چیزیش نیست فقط میخام همیشه صحیح وسالم باشه (ممنون از همگی)😍جواب یه سری کاربرای عقده ای که از تربیت خانوادگی درست  بهره مندنیستن رو نمیدم چون دلم نمیخواد سطح خودمو با جواب دادن به آدمای بی ارزش پایین بیارم😊 جواب ندادم دلیلشو بدون😉