2733
2739
عنوان

پسردار شدن لیاقتدمیخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 46113 بازدید | 689 پست
جنسیت هنوز معلوم نیس،رفته همه جا پخش کرده اگه توی ان تی جنسیتو نگن بچه دختره🙄

خیلی خوب جوابشودادی نیازبه عذرخواهی نیست انشاءالله نی نیت سالم باشه ولی همین فرمونوبرو جلوودایم بگوجنسیت مهم نیست  واینابه فرهنگ آدم برمیگرده واینابزاردهنشونوببندن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی نباید جواب میداد ؟

من بودم نمی‌دادم. یا انقدر تند جواب نمی‌دادم که در نهایت مادرشوهرم منو شماتت کنه و آدم بده بشم...اگه میخواستم جواب بدم میگفتم اگه همه ی عالم هم فقط دختر به دنیا بیارن، باز هم دختر من عزیزترینم خواهد بود و شکر خدا تو دوره ای به دنیا نیومدم که صرفِ یک جنسیت ناراحت یا خوشحالم کنه...

من تو زندگی خودم بین سکوت و اینطوری جواب دادن سعی میکنم تعادل برقرار کنم و با اینکه کوچیکترین عضو خانواده همسرم هستم و خانواده ی همسرم خیلی اهل تیکه انداختن هستن، الان دیگه به مرور و بعد گذشت 3سال ازدواجمون، یه جوری شده که جرات ندارن بهم بی احترامی کنن... منم تو اوج ناراحتی هم حتی کوچکترین بی احترامی هم نمیکنم واسه همین کسی هم نمیتونه اعتراض کنه و فقط دهنشون بسته میشه...

نظر منو خواستین و من میگم آدم یا جواب نباید بده یا یه جوری جواب بده که اگه شخص سومی اومد وسط (حتی اگه جانب دار بود) ، نتونه از اون جمله هیچی بر علیه آدم در بیاره. 

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی
2728
من بودم نمی‌دادم. یا انقدر تند جواب نمی‌دادم که در نهایت مادرشوهرم منو شماتت کنه و آدم بده بشم...اگه ...

شماتت مادرشوهرم بخاطرر بدبودن حرفم نبود،یکم دهن بین و زودباوره،اون گفته بچه ی من دختره واسه همونم مادرشوهرم چپ افتاده باهام

من دوسال بچه دار نمیشدم،یه روش رفتم که یک و نیم ماهه جواب داد_توسل به حضرت زهرا و امام زمان ع_روش امام باقر ع👈امام باقر (ع) فرمودند: در هر صبح و عصر هفتاد مرتبه ( سبحان الله) ، ده مرتبه (استغفرالله) ، دوباره نه مرتبه (سبحان الله) سپس یکبار استغفرالله بجا بیاور و این آیات را بخوان: اسْتَغْفِرُواْ رَبَّكُمْ إِنَّهُ كاَنَ غَفَّارًا يُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَيْكمُ مِّدْرَارًا وَ يُمْدِدْكمُ بِأَمْوَالٍ وَ بَنِينَ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ جَنَّاتٍ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ أَنهْارًا_ صد استغفرالله بعد از نماز صبح و صد استغفرالله بعد از نماز عشا_نذر به روح شهید سلیمانی_خوردن دمنوش گل محمدی برای کاهش استرس_نماز اول وقت و دل بردیدن از غیرخدا

ازاین آدمای کوته فکرزیادپیدامیشه

یادمه وقتی حامله بودتازه فهمیده بودم بچم دختره،برام فرقی نداشت جنسیتش چون بعدازیکسال حامله شده بودم خیلیخوشحال بودم

دوستم پیشم بود گفت وای از بچه دختربدم میادخدایاب من پسربده،من فقط خندیدم چون دوستم ازدواج نکرده وسنش بالاس گفتم ناراحت نشه،الان میگم کاش مثل اسی جواب دندان شکنی بهش میدادم که دیگه ازاین حرفانزنه،چون واقعا توذوقم زد

❤️تو آن بلای قشنگی😍که آمدی به سرم❤️
2738
اینایی که مینازن به جنسیت بچه چه دل و جرأتی دارن... آخه نه عمر دست ماست نه اخلاق بچه خیلی دست ماست ن ...

همیشه از قدیم‌میگن ب دو چیز تو دنیا نناز

یکی شوهر 

یکی بچه 

تهش معلوم‌نیس چی میشه

خدایا خوشگلیامو خوشگلتر کن🥴🤤
ازاین آدمای کوته فکرزیادپیدامیشه یادمه وقتی حامله بودتازه فهمیده بودم بچم دختره،برام فرقی نداشت جنس ...

اتفافا ب اینجور ادما باید ی جواب بدی عمرانه یادش بمونه

خدایا خوشگلیامو خوشگلتر کن🥴🤤
حرفتون متین منم میپذیرم حرفتونو ولی والا مردم پررو ان پدر ادمو درمیارن خودشو چی میدونن اصلا .همین خا ...

من اصلا نگفتم جواب استارتر بد بود، ایشون حتما بارها این حرفای بی سر و ته رو شنیده و لازم دیده در اون شرایط سکوت نکنه. 

اما بخدا من آدمایی اطرافم دیدم که بسیار پرادعا و به قول خودشون روشن فکرن ولی بوی گند افکار پوسیدشون دنیا رو برداشته، اینجور آدما هزار بار جوابشونم بدی حماقتشون کم نمیشه و زبونشون کوتاه نمیشه چون حماقت با بند بند وجودشون عجین شده

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 

منم بچه اولم دختر بعدش خدا دو تا بهم پسر داد اون زمان که فقط دخترم داشتم مادرشوهرم گفت پسر بیار اسم شوهرت زنده بمونه گفتم مگ پیامبر پسر نداشت نعوذبالله اسمش افتاده برگشت گفت اون پیامبره فرق داره با ماها   

من جاریام وخواهر شوهرم همه پسر دارن من دختر,مادرشوهرم تو بیشعوری شهره اس ولی یه بار حرکت خوبی زد،دختر من نوه اول خانواده اس وجاری ام دقیقا شب نام گذاری دخترم درحالی که به ماه بود عروسی کرده بود رفت اقدام ونه ماه بعد پسرش اومد،بعد تو بیمارستان مامانش رو کرد به مادرشوهرم گفت بیا حاج خانوم اولین نوه ات رو بغل کن😐😐اونم جواب داد اولین نوه من هلن خانوم هست گفت نهههههههه اولین نوه ی پسرت😁😁😁مادرشوهرمم بچه رو بهش پس داد گفت وااااا اینو نگی ها پسر ودختر فرقی نداره بعد یه نگاه به بچه جاریم کرد گفت یه ذره بچه،معلوم نیست آینده اش چی میشه،معلوم نیست چکاره میشه لطفاً برین رو ادب وتربیتش وقت بزارین این چیزارم یادش ندین!!!کلی دل همه خنک شد

حسین جان،من شنیدم سرعشاق به زانوی شماست،واز آن روز سرم میل بریدن دارد ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2706