2733
2734
عنوان

پسردار شدن لیاقتدمیخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 46114 بازدید | 689 پست
جنسیت هنوز معلوم نیس،رفته همه جا پخش کرده اگه توی ان تی جنسیتو نگن بچه دختره🙄

من دلم پسر میخواست،شوهرم دختر دوست داشت و دختر شد خداروشکر،ب نظر من جفتشو ادم تجربه کنه داشتنشو خیلی خوبه،اما خدا بهتر میدونه ک هرکدوم از ما از پس تربیت دختر بهتر بر میایم یا پسر،ان شاالله هر چی هست اهل صالح و سلامت باشه،واقعا الان دخترم نزدیک دوسالشه روزی صد بار خداروشکر میکنم بهم دختر داده،حتی مایلم دومی هم دختر باشه😍

🌷اللهم عجل لولیک الفرج🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جنسیت هنوز معلوم نیس،رفته همه جا پخش کرده اگه توی ان تی جنسیتو نگن بچه دختره🙄

اولا پسر منم نگفتن سونو ان تی دوما الان که آمار ولادت پسرا چند ساله بالاتر از دختراست چطور میگه به هر کی نمیده نعمتشو ....😕

دل شکستن هنر نیست ......
بنظرم بچه دار شدن لیاقت میخاد ..ک خدا منو لایق نمیدونه .. دختر پسر هردوتاشون نعمته

بانو آسیه همسر فرعون یکی از زنان بزرگوار تاریخ..ایشون صاحب فرزند نشدن...یعنی لیاقت نداشتن؟؟ یا پیامبرانی چون ابراهیم و زکریا بسیار دیر و در سن بالا صاحب فرزند شدن... اصلا اینطوری فکر نکنید.. طبق آیه قران فرزند جزو مال و زینت دنیا است..که داشتن یا نداشتنش هر دو امتحان و حکمت خداونده...ان شائ ا... به زودی صاحب فرزند سالمی بشید و به نیکویی تربیتش کنید.

2728

من شوهرم عاشقققق دختره بعد من هرروز دعا میکنم بچمون دختر بشه😍😍😍🎈

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!

بعضیا هم هستن دختر رو برتر از پسر می دونن

به خاطر دختر دار شدن یکسره بچه میارن

بهتره همون پسر رو درست تربیت کرد خیلی خانواده ها دختر ندارن ولی پسرا کارای خونه رو می کنن

باید طرز فکرشون رو درست کنن

من هم دختر دارم و هم پسر بخدا دخترم خیلی دلسوزه برام خیلی هوام رو داره سه سالشه فقط ولی تو کارای خونه کمکم میکنه مثلا کمک میده سفره میچینم و جمع میکنم نمیزاره کسی بهم توهین کنه حتی باباش پسرمم خوبه ولی مثل دخترم دلسوز نیست 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

هم حرف جاریت زشت بوده هم اونایی که میگن دختر داشتن لیاقت میخواد... تا دختر نیاری معنی مادر شدن و نمیفهمی؟   منم معنی این حرف و نمیفهمم.... پسر و دختر چه اهمیتی داره مهم سالم و صالح بودنه... 

تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است...
2740

من نمیفهمم چرا دارین باهم دعوا میکنین الان ؟ .اون میگه من حلالت نمیکنم اون میگه تو جاهلی !!!!!

😐😐😐

استارتر تاپیک و قفل کنی فکرکنم بهتر باشه  

یکی از مشکلای ما اینکه هی میخوایم حرف دیگران و اصلاح کنیم بابا دو بار از کنارشون ردشیم ، نمیتونیم طرز تفکر خودمون و به دیگران تحمیل کنیم 😐

ول کنید بابا 

کاربر قدیمی هستم 😎😎 از سال ۱۳۹۵ عضوم ،  به تاریخ این عضویت نگاه نکن 🙄🙄  ۱ بار خودم رفتم و کاربریم و تعلیق کردم ،۱ بارم ترکیدم 😐😂🤦‍♀️
خدا خفش کنه،البته وقتی یه سری جوونا توی این دوره پسر پرستن دیگه توقعی از پیرا نیست

مرسی عزیزم.من شوهر خودم پسردوست داشت ولی وقتی تو بارداری مشکلاتی برام پیش اومد گفت فقط سالم باشه جنسیت مهم نیست

جنسیت بچه رو مرد تعیین میکنه و این که بچه ی جاری ت پسر شده اصلا ارتباطی به خاص بودن خودش نداره. نمیدونم مردم کی میخوان دست از این تفکرات عهد قجری شون بردارن....خوب جواب شو دادی بنظرم

شاید فقط عاشق بداند "او" چرا تنهاست.../کامل ترین معنا برای عشق، تنهایی ست! "فاضل نظری"

بدلیل دعوای خوشجیل موشجیلای نی نی سایتی تاپیک قفل میگردد،باتچکر🙋🙋🙋

من دوسال بچه دار نمیشدم،یه روش رفتم که یک و نیم ماهه جواب داد_توسل به حضرت زهرا و امام زمان ع_روش امام باقر ع👈امام باقر (ع) فرمودند: در هر صبح و عصر هفتاد مرتبه ( سبحان الله) ، ده مرتبه (استغفرالله) ، دوباره نه مرتبه (سبحان الله) سپس یکبار استغفرالله بجا بیاور و این آیات را بخوان: اسْتَغْفِرُواْ رَبَّكُمْ إِنَّهُ كاَنَ غَفَّارًا يُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَيْكمُ مِّدْرَارًا وَ يُمْدِدْكمُ بِأَمْوَالٍ وَ بَنِينَ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ جَنَّاتٍ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ أَنهْارًا_ صد استغفرالله بعد از نماز صبح و صد استغفرالله بعد از نماز عشا_نذر به روح شهید سلیمانی_خوردن دمنوش گل محمدی برای کاهش استرس_نماز اول وقت و دل بردیدن از غیرخدا

مامان من سه تا دختر داره که خودم بچه اولشم قبل از من یه پسر باردار بوده شش ماه دنیا میاد ناقص بوده سر نیم ساعت میمیره حالا بگذریم یادم یه روز خاله ام به مامانم گفت تو پسر نداری من پسر دارم مامانم اب توی چشاش جمع شد بعد وقتی من با پسر خاله ام ازدواج کردم مامانم به خاله ام گفت دیدی پسرت شد پسرم   

گروه پائیزی بامداد خمار ، وزن فعلی 87 ، وزن هدف 63   گروه بنفش ، من به هدفم میرسم ، پس پیش به سوی هدفم
2706