2733
2734
عنوان

هر کسی حاجت داره

| مشاهده متن کامل بحث + 659 بازدید | 58 پست
خواهش میکنم.ممنون از دعای خوبت دوست خوبم

منم دقیق زندگیم مثل شماس بااین تفاوت که باردارم من ولی شوهرم میگه طلاق فقط کوتاه نمیاد سه ماه قهرم یه احوال کوچیکم از این بچه ام نگرفته ولی چون اقدام به هیچ کاری نکرده تاحالاامیدداشتم شاید پشیمون شده ولی شما میگین بعد ۹ ماه درخواست داده من امیدم نا امیدشد

منم دقیق زندگیم مثل شماس بااین تفاوت که باردارم من ولی شوهرم میگه طلاق فقط کوتاه نمیاد سه ماه قهرم ی ...

عزیزم بچه ات که بدنیا بیاد نمیتونه رهاش کنه.شوهر من از روز اول گفت ولی منتظر بود من توافق کنم همش اصرار به توافق داشت.بعد از بعد از سه ماه هم اقدام کرد ولی نوبت دیر دادن.به خاطر کرونا دادگاه ها بسته بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دقیق زندگیم مثل شماس بااین تفاوت که باردارم من ولی شوهرم میگه طلاق فقط کوتاه نمیاد سه ماه قهرم ی ...

تو بهش زنگ نمیزنی؟پیام نمیدی؟نگفتی طلاق نمیخوای؟

2731
تو بهش زنگ نمیزنی؟پیام نمیدی؟نگفتی طلاق نمیخوای؟

شوهرمنم خیلی گفت بیا توافقی جداشیم فامیلاشم فرستاد که راضیم کنن به توافقی ولی من گفتم نه هم بخاطر حق و حقوقم هم بخاطربچه ام گفتم بعدا بچه ام ازم پرسید چرا جدا شدین بگم من همه تلاشمو کردم پدرت نخواست چون این بچه یروزم با پدرش زندگی نمیکنه دلم براش خیلی میسوزه 

اولا چرا اومدم خونه پدرم خیلی پیام دادم که دلم تنگ شده برات خیلی خیلی حالم بد بودخواهششکردم کوتاه بیاولی اصلا براش مهم نبود میگفت دیگه پیام نده به کسایی که واسطه شده بودن گفتم بهش بگین میخوام برگردم ولی دوماه هست اصلا دیگه بهش پیام ندادم باهاشم حرف نزدم چون بدموقعی منو تنها گذاشت خیلی به این بچه استرس وارد کرد سر بهونهای الکی منم واقعا از چشمم افتاده ولی خو یادش میکنم بعضی موقعهام دلم تنگ زندگیم میشه

خودت باهاش حرف نزدی؟کار تو هم مثه من سخته. 

واقعا بعضی ادما ارزش ندارن جلوشون تا این حد غرورتو بشکنی حالا منوتوهمین بارداری چقد کتکم زد فقط بخاطر اینکه نرفتم خونه مادرش ولی بازم اونه که طلاق میخواد میگه دوست ندارم این زندگیو میگم چرا قبل از این بچه به این فکر نکردی ققط خواستی این بچه رو بدخبت کنی 

2740
اولا چرا اومدم خونه پدرم خیلی پیام دادم که دلم تنگ شده برات خیلی خیلی حالم بد بودخواهششکردم کوتاه بی ...

ما دوتا از فامیلام همونجوری بودن.یکی روز زایمان زنش اومد بیمارستان و حل شد.یکی چند ماه بعد.مطمعن باش بچه باعث برگردوندنش میشه

اونکه هی میگه بچه رو نمیخوام اگرم قانونی بهم بدیش میارمش پس ولی همه امیدم این بچه اس شاید ببینتش نظرش عوض شه .حالا من خودم دوست نداشتم بیاد بیمارستان گفتم وقتی نمیخوادش یا کوچکترین احوالیم ازش نمیگیره بزا هی نفهمه کی میرم بیمارستان ولی فکر کنم میگن شناسنامه پدرو بیمارستان میخواد اگه اینجور باشه مجبورم بهش بگم

به صورت غیر مستقیم روز زایمان و بیمارستانتو بهش اطلاع بده.کسی زیر پاشه؟

نمیدونم والا ولی اونجور ادمی نیست بعید میدونم فقط ادم خیلی خیلی حیلی خیلی حیلی عصبیه بخاطر این میگه جداشیم حوصله دعوا ندارم دیگه

اونکه هی میگه بچه رو نمیخوام اگرم قانونی بهم بدیش میارمش پس ولی همه امیدم این بچه اس شاید ببینتش نظر ...

تو بهش نگو بذار بقیه بگن.عجب آدمیه.مثه شوهر من چقدر عجیب میگه نمیخواد.من که میگم شوهرم دلش جایی دیگه هست وگرنه اینجوری نمیگه نمیخوام