2733
2739
عنوان

هر کسی حاجت داره

| مشاهده متن کامل بحث + 659 بازدید | 58 پست
نمیدونم والا ولی اونجور ادمی نیست بعید میدونم فقط ادم خیلی خیلی حیلی خیلی حیلی عصبیه بخاطر این میگه ...

شوهر منم به شدت عصبیه.کی بچه میاد؟اگر شوهرت برگشت بهم خبر بده دعات میکنم😗

شوهر منم به شدت عصبیه.کی بچه میاد؟اگر شوهرت برگشت بهم خبر بده دعات میکنم😗

شایدم باشه نمیدونم هبچی از هیچکس بعید نیست .والا دوماه دیگه مونده تا بچه بیاد ممنون خیلی لطف دارین خسته شدم از انتظاردیگه .انشاالله مشکل شمام حل شه امیدتون از دست ندین خیلی مونده تا طلاق فقط توافقی جدانشین.منم دعاتون میکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه دوست داری تو زندگیت خوشبخت بشی.اگه دوست داری تمام گره های زندگیت باز بشه.اگه دوست داری منت کسی ر ...

عزیزم شوهرت منصرف شد از طلاق؟

فرزندانم همیشه طلاق بگیرید و به فرزندان خود طلاق را بیاموزید، باشد که رستگار شوید❤️اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم❤️ هر کی صلوات فرستاد برسه به امام زمان(عج)❤️🌹فرزنداااااااانم امضای من واقعی نیست و فقط تیکه کلامه، اخه کی پیدا میشه با حرف من طلاق بگیره خب
2731
توروخدا برامنم دعا کنین شوهرم بیاد دنبالم و برگردیم سر زندگیمون

عزیزم منم بالای یکساله همین مشکلو دارم.درخواست طلاقم داده...چقدر سخته.درکت میکنم.من برای همه اونایی که این مشکلو دارن دعا میکنم همیشه...

عزیزم منم بالای یکساله همین مشکلو دارم.درخواست طلاقم داده...چقدر سخته.درکت میکنم.من برای همه اونایی ...

بابام باهاش حرف زده گفته قصد طلاق ندارم میخوام یه مدت فکر کنم

بابام باهاش حرف زده گفته قصد طلاق ندارم میخوام یه مدت فکر کنم

چه خوب پس نگران نباشه.میخواد مثلا خودشو وی نشون بده.شوهر منکه میگه به هیچ عنوان....بابات بهش چی گفته؟بابای من زنگ نمیزنه.مامانم زنگ زده قبول نکره

2740
رفته بود حرف زده بود ببینه مشکلش چیه

شوهر من وقتی باهاش حرف میزنن بیشتر خودشو میگیره.خودت بهش پیام بده.پیامایی که من دادم به شوهرم دل سنگو آب میکرد ولی اون نیومد.فایلای سوده هروی رو هم گوش کن.تو اینستا و تلگرام کانال داره.یکم گوش کن خوشت اومد کل پکیج رو بخر.

شوهر من وقتی باهاش حرف میزنن بیشتر خودشو میگیره.خودت بهش پیام بده.پیامایی که من دادم به شوهرم دل سنگ ...

من اصلا بهش پیام نمیدم استوریاشم نمیبینم حتی دیروز تولدش بود اما هیچ کاری براش نکردم

یه جایی باید بفهمه این منصوره که همه کار برام کرد اگه بخواد به راحتی میتونه منو بذاره کنار اما دلتنگی یکم اذیتم میکنه مخصوصا دیشب که مجبور شدم عکسشو ببینم

من اصلا بهش پیام نمیدم استوریاشم نمیبینم حتی دیروز تولدش بود اما هیچ کاری براش نکردم یه جایی باید ب ...

نه بابا واسه تولدش اینا کاری نباید بکنی.منظورم این هست با حرف زدن سعی کن اختلافا رو حل کنید و تو ذهن خودتون همش بزرگ نکنید.عزیزم تو که تازه ازدواج کردی من که شش سال براش همه کار کردم و ندید.الان میگه نکردی