2737
2734
عنوان

هر کسی حاجت داره

| مشاهده متن کامل بحث + 659 بازدید | 58 پست
دقیقا تو همین تایم با دوستانم شکرگذاری شروع کردیم توی پنج ماه اخیر سه تاشون باردارشدن از همین بچه ها ...

برای خواسته هاتون شکر کردین یا برای داشته هاتون؟؟

اگه امضامو خوندی یه صلوات واسه خوشبختی داداشم بفرست💚🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای خواسته هاتون شکر کردین یا برای داشته هاتون؟؟

برای داشته ها و خواسته ها عالیه واقعا میگم هم پراز انرژی مثبت هم موثر برای برآورده شدن توی یک تایم خاص به صورت گروهی هم برای خودمون و هم دوستانمون شکرگذاری میکنیم 

صبر کن سهراب قایقت جا دارد؟من از همهمه ی اهل زمین بیزارم...
2728
دقیقا تو همین تایم با دوستانم شکرگذاری شروع کردیم توی پنج ماه اخیر سه تاشون باردارشدن از همین بچه ها ...

وای عزیزم شما چقدر حال معنوی خوبی داره.واسه منم دعا کن.منم هر وقت میخوام خسته بشم میگم شاید به حاجتم نزدیکم نباید خسته بشم.ولی الان هشت ماه شده که قهرم.خودش میره دادگاه من نمیرم.شوهر من میگه محاله برگردم به زندگی دیگه کاری از دستم برنمیاد به جز معجزه

وای عزیزم شما چقدر حال معنوی خوبی داره.واسه منم دعا کن.منم هر وقت میخوام خسته بشم میگم شاید به حاجتم ...

قربونت برم انشاالله خواست خدا با خواست دلت یکی باشه .من خودم نماز صبام یه خط درمیون قضا میشد از شب شهادت سردار سلیمانی یه حال عجیبی بهم دست داد پاشدم غسل توبه کردم و تصمیم گرفتم نزارم نمازم قضا بشه همزمان شروع به قرائت روزانه سوره بقره کردم خیلی سخت بود برام دو سه ساعت قرآن خوندن اما واقعا عاشق این سوره شده بودم بعد اون یک ماهم هم چنان قرآن  و ذکر گفتن تو برنامم هست اما حجم خیلی کمتر اما هرروز صوت بقره رو گوش میدم من خودمم به حاجتم نرسیدم هنوز اما آرامش درونیم و اطمینانم به خدا بیشتر شده میدونم همین روزا دلمو شاد میکنه .

خدا خودش حاجت هممونو بده انشاالله انشاالله حال دلت عالی عالی بشه 

صبر کن سهراب قایقت جا دارد؟من از همهمه ی اهل زمین بیزارم...
2740
قربونت برم انشاالله خواست خدا با خواست دلت یکی باشه .من خودم نماز صبام یه خط درمیون قضا میشد از شب ش ...

اخی.چه خوب ...خدا خواسته که عاقبت بخیر باشی و مهر این چیزارو به دلت انداخته.🌷