2737
2734
عنوان

بچه ها همين الان ديدم شوهرم....

1651 بازدید | 85 پست

توي دوتا گروه مختلط عضوه چطوري با سياست بهش بكم كه ناراحتم و لفت بده در ضمن خيلي هم تغيير كرده جديدا تيپاي اسپرت ميزنه و زنجير ميندازه صب ديدم يكي از زنجيراش نيست زنگ زدم بهش گفتم چرا زنجير انداختي ميدوني من بدم مياد جون منو قسم خورد گفت بر نداشتم بعد از ظهرم باز ديدم جاي اينه نيست صداش كردم گفتم نقره ايه نيست گفتم چرخوندمش پرت شد پشت تخت هرچي گشتم پيداش نكردم الان ديدم تو جيبشه تورو خدا بگين چيكار كنم دارم رواني ميشم اصلا اين تيپشو رفتاراشو نميپسندم

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

فعلا اثر انگشتمو اضافه كردم به رمز گوشيش كه حتي اگه رمزشو عوض كرد بتونم باز كنم اكانت تلگرامش رو هم نصب كردم روي گوشيم

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
گوشی رو بگیر خودت از گروه لفتش بده  من خونسرد نمیتونم باشم

خب ميفهمه كار من بوده دعوامون ميشه رمز گوشيشو عوض ميكنه دوباره ميگه ادش كنن چ فايده داره

2738

از جیبش وردار جلو چشمش پرت کن اشغالی از گروهم لفتش بده سیاست نمیخاد

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

توام برو توگروهای مختلط. 

خاهشا افراد بالای سی سال بیاین تو تاپیکام. چون نظراتتون تاثیرگذاره. کوچولوها برین‌‌ سر درس ومشقتون. ضمناوقتی میگم بالای سی سال 25.26.27. 2829. قبوله انقد هی سوال نکنید منظوراینه زیر بیست سال یاکسایی ک تجربه ندارند نیاین مثلا چهارده پونزده   یااونایی که محض خالی نبودن عریضه روهوا یه چیزی میپرونن
قبل ازدواج زنجیر نمی انداخت؟

وقتي خواستگاري من اومد نداشت از اول ازدواجمون هم نمينداخت الان يه هفته ايه اينطور شده