2733
2739
عنوان

بچه ها همين الان ديدم شوهرم....

| مشاهده متن کامل بحث + 1651 بازدید | 85 پست

دهه ۶۰ایه ؟؟ اینقدر جو زده

آنه !  تكرار غريبانه ي روزهايت چگونه گذشت وقتي روشني چشمهايت در پشت پرده هاي مه آلود اندوه پنهان بود با من بگو از لحظه لحظه هاي مبهم كودكيت از تنهايي معصومانه دستهايت آيا مي داني كه در هجوم دردها و غم هايت و در گير و دار ملال آور دوران زندگيت حقيقت زلالي درياچه نقره اي نهفته بود؟ آنه ! اكنون آمده ام تا دستهايت را به پنجه طلايي خورشيد دوستي بسپاري در آبي بيكران مهرباني ها به پرواز درآيي و اينك آنه شكفتن و سبز شدن در انتظار توست... در انتظار تو 💖🍃
فعلا اثر انگشتمو اضافه كردم به رمز گوشيش كه حتي اگه رمزشو عوض كرد بتونم باز كنم اكانت تلگرامش رو هم ...

عزيزم قبلا چيزي ازش ديدي؟ چرا اينقدر به همه چيز گير ميدي و چرا ايشون ساده ترين چيزها رو از شما پنهون ميكنه؟ سابقه ي بدي داره؟

جهت سفارش انواع كارهاي هنري پيام بدين 😍😍 خدايا همه رو به آرزوهاشون برسون 😇🙏❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابا خب دلش میخواد زنجیر بندازه دیگه نباید واسه تک تک جزئیات ظاهریش براش تصمیم بگیری که انقد به همه چیز هم کار دارید احتیاج به فضای آزاد تر پیدا میکنه و میره تو اون گروها یکمی به خواسته ها و علایق هم احترام بذارید

دقیقا مث این میمونه شوهرت بهت بگه چون من مثلا از رژ لب بدم میاد تو هیچوقت نباید رژ بزنی

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2731
وقتی اومد خاستگاریت مگ این تیپی نبود؟؟ 

نه با كت و شلوار پيراهن مرتب از اين سوسول بازيا نداشتيم الانم دوساله با هميم تا حالا اينجوري نديدمش

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
کنارش باش جوری که دیگه وقت نکنه بره سرگوشیش

يا شركته يا در مغازه خونم كه هست هرچي ميگم ول كن اون گوشيتو بيا پيش من ميگه ول كن ديگه همش بهم گير ميدي

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
2740
فعلا اثر انگشتمو اضافه كردم به رمز گوشيش كه حتي اگه رمزشو عوض كرد بتونم باز كنم اكانت تلگرامش رو هم ...

چه زبلی ☺

دیگران راببخش...حتی وقتی متاسف نیستند بگذارحق با انهاباشداگراین ان چیزیست که به ان نیازمندند برایشان مهربفرست وخاموششان کن خودت رابه کوته فکری گره نزن این سلامت روانت راازتومیگیرد۰
هرچی خانومانه تر و باسیاست تر حل کنی بهتره،و میفهمه ک برات مهمه،دعوا رابندازی فک میکنه حسودی

ميگي چيكار كنم

چندسالشه؟ منم بدم میاد اقایون زنجیر و دستبند استفاده کنند 

منم دقيقا بيست و شيشه