2733
2734
عنوان

بچه ها همين الان ديدم شوهرم....

| مشاهده متن کامل بحث + 1651 بازدید | 85 پست
يا شركته يا در مغازه خونم كه هست هرچي ميگم ول كن اون گوشيتو بيا پيش من ميگه ول كن ديگه همش بهم گير م ...

گیر نده خوب غرم نزن خودت بلند شو بر ورش حرف بزن شوخی کن تکراری نباش 

اینجا مجازیه حداقل اینجا خوده واقعیت باش ....
باهاش حرف بزن چرا میریزی تو خودت

صد بار باهاش منطقي حرف زدم باز كار خودشو ميكنه فايده نداره

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فعلا اثر انگشتمو اضافه كردم به رمز گوشيش كه حتي اگه رمزشو عوض كرد بتونم باز كنم اكانت تلگرامش رو هم ...

خیلی زرنگی و دل وجرات داری.کاش منم اینجور میکردم.هرچی کمتر بدونی راحت تر زندگی میکنی

پدرم ،برادرم جایگاهتون بهشت😭برای شادی روحشون صلوات🌹
2738
عزيزم قبلا چيزي ازش ديدي؟ چرا اينقدر به همه چيز گير ميدي و چرا ايشون ساده ترين چيزها رو از شما پنهون ...

اره بابا چند بار چت و اس ام اس و شماره ي دختر ديدم

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
بابا خب دلش میخواد زنجیر بندازه دیگه نباید واسه تک تک جزئیات ظاهریش براش تصمیم بگیری که انقد به همه ...

چطوريه كه به اون مربوطه من مانتو جلو باز نپوشم كرم سفيد كننده نزنم من بايد مطابق ميل اون باشم اون نبايد باشه؟

نه بابا هفتاد و سه

اوف حق داره بنده خدا از من یه سال کوچیکتره بزار کیف کنه واسه خودش بچه 

آنه !  تكرار غريبانه ي روزهايت چگونه گذشت وقتي روشني چشمهايت در پشت پرده هاي مه آلود اندوه پنهان بود با من بگو از لحظه لحظه هاي مبهم كودكيت از تنهايي معصومانه دستهايت آيا مي داني كه در هجوم دردها و غم هايت و در گير و دار ملال آور دوران زندگيت حقيقت زلالي درياچه نقره اي نهفته بود؟ آنه ! اكنون آمده ام تا دستهايت را به پنجه طلايي خورشيد دوستي بسپاري در آبي بيكران مهرباني ها به پرواز درآيي و اينك آنه شكفتن و سبز شدن در انتظار توست... در انتظار تو 💖🍃
گوشیش بزن تو دیوار خودتم برو تو گروه مختلط 

نميشه بابا كتك ميزنه