2733
2734
عنوان

امروز به خاطر تز های نی نی سایت حسابی آبروم رفت

| مشاهده متن کامل بحث + 4588 بازدید | 91 پست
دوش سر پایی که این حرفا رو نداره منم اگه لازم باشه میرم حموم  البته بعضیها میگن باعث کیست میش ...

اتفاقا خیلی ضرر داره😐🎈

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!

خواهرته دیگه،،حرفای اینجا کلا غیرواقعیه و مردمش هم از یه سیاره ی دیگه ن ،شما چرا جدی گرفتی!

مهمونم که بیاد حتی اگه نسبتش دورترم باشه با رعایت نکات بهداشتی باید دستمال یا پدشو بندازه توو سطل

پس چیکارش کنه!!؟!!!

فقط در صورتی برای میزبان ناراحت کنندس ک طرف بهداشتو رعایت نکنه و کارای آنرمالی انجام بده!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم از دکتر پرسیدم حتی از طب سنتیم سوال کردم تا سه روز اول باعث مشکلات میشه☺🎈

۲۷ سالمه و تا کنون مشکلی پیش نیومده

چون پوست اون ناحیه از بدنم حساسه حتما میرم ک دچار مشکل نشم

فمینیست هستم
خدانکنشتت😂😂😂😂 

والا 😂😂

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
2731
۲۷ سالمه و تا کنون مشکلی پیش نیومده چون پوست اون ناحیه از بدنم حساسه حتما میرم ک دچار مشکل نشم

بسلامتی 😐🎈

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!
منم میرم اصلا برام مهم نیست البته بهم میگن نرو کیست میگیری ولی من خودم اعتقادی به این ندارم دوش که ...

نبابا من از دکتر پرسیدم میگه خیلی هم خوبه

بخصوص تابستون ک عرق زیاد هم میکنی بوی بد ازت نمیاد

فقط نباید کف حمام نشست

همین

فمینیست هستم

وای خواهرته اشکال نداره... خواهرمن میاد خونم فقط میشینه رو مبل تو چشام نگا میکنه میگه من مهمونم دست ب سیاه و سفید نمیزنه😁😁 بیشههولل.... تازه اوندفعه هم لک انداخت رو تشک خیلی شیک تا زده گذاشته کنار.... بابا لااقل همون موقع تازه س ملافه شو درار همون جای لک رو ی اب سرد بزن ک بعد بندازم ماشین😥😥از این بچه واسه ما زن درنمیاد😁😁... 23 سالشه ها..گ

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
نبابا من از دکتر پرسیدم میگه خیلی هم خوبه بخصوص تابستون ک عرق زیاد هم میکنی بوی بد ازت نمیاد فق ...

دقیقا 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
نبایدی در کار نیس من اگه نرم کنار پام حالت ادرار سوختگی پیدا میکنه پوستم حساسه فقط نباید کف حم ...

هیچ مقاله،آزمایش و حتی دکتری تایید نکرده که رفتن حموم در پریودی باعث مشکل میشه و نرفتن باعث سلامت بودن!

اتفاقا میگن باید بیشتر نظافتو رعایت کرد از قبل! اینجا هرچی شنیدی قبول نکن

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
من یکم به پد بهداشتی حساسیت دارم  خارش میگیرم باید دوش اب سرد بگیرم تند تند

عه

مث منی...من البته روز دوم و سوم حمام میرم ولی بازم خارش دارم...

من یه راهکار دارم انجام دادم خارشم رفع شده

تو با حمام دیگه اصلا خارش نداری؟

فمینیست هستم
     اخه اونورم به اوناییکه پریودن و حموم نمیرن فحش میدن      

بابا یه سری یه نفر تاپیک زد مادرشوهر فلان فلان شدم اومد خونه ام رفت حموم. 

همه واااااای چقدر بیشعوره که خونه شما حموم رفته و.... 

من😲 شیب، بام، بام شیب

وای خواهرته اشکال نداره... خواهرمن میاد خونم فقط میشینه رو مبل تو چشام نگا میکنه میگه من مهمونم دست ...

منم با خواهرام خیلی راحتم ولی اصلا دلم نمیخواد ازم کثیف بازی ببینن     

اگه پریودم به تشکشون پس بده ترجیح میدم رگمو بزنم رو همون تشک که طبیعی جلوه کنه    

منم با خواهرام خیلی راحتم ولی اصلا دلم نمیخواد ازم کثیف بازی ببینن       اگه پریو ...

😁😁 ن رگ نزن.... ملافه شو درار همون تیکه رو با آب سرد ی اب بزن تو روشویی بعدش بذتر تو رخت چرکا تا بندازه ماشین😀

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
2706