2737
2734
عنوان

امروز به خاطر تز های نی نی سایت حسابی آبروم رفت

| مشاهده متن کامل بحث + 4582 بازدید | 91 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حتما دستکش دستش بوده تو رختکنش واسه لباس کثیفا دستکش گذاشته 

اهان خب پس ناراحت نباش عزیزم😘 کاش بهش میگفتی ک نمیخواستم بندازم تو سطل میخواستم بندازمش تو کیسه واسع همین گذاشتم کنار لباسام دستت درد نکنه برداشتی

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
نبایدی در کار نیس من اگه نرم کنار پام حالت ادرار سوختگی پیدا میکنه پوستم حساسه فقط نباید کف حم ...

منم میرم اصلا برام مهم نیست البته بهم میگن نرو کیست میگیری ولی من خودم اعتقادی به این ندارم

دوش که مشکلی پیش نمیاره

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
واه.خواهرت هست مگ غریبع بود.چقد سخت ميگیري.

بعضیها خیلی راحت نیستن...منم اینجورم کلا معذبم 

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...
2738

تو چیزی رو که خواستی برداشت کردی

منم گفتم مهمونم پوشکو گذاشت تو میفش ببره چقدر رو اعصابم بود اتاق بو عن گرفته بود 

بابا شطل توالت پلاستیک داره  مهمان هم پوشک خودش یا بچش رو بپیچه محکم تو مشما و بندازه تو سطل درشو ببنده 

چه کار زشته این عن بردن 

من از روییدن خار سر دیوار دانستم/که ناکس کس نمیگردد بدین بالا نشینیها 
عالی بود😂😂😂😂

🤭🤭😁🙏

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
😐🎈تا ۳ روز اول نبایددد بری حمومممم

دوش سر پایی که این حرفا رو نداره

منم اگه لازم باشه میرم حموم 

البته بعضیها میگن باعث کیست میشه ولی من این حرفا رو قبول ندارم

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
من یکی از اشتباهاتم اینه تو پریودی میرم حموم همین باعث میشه شکم و کمرم درد بگیره و بدخلق بشم اگه نر ...

من یکم به پد بهداشتی حساسیت دارم 

خارش میگیرم باید دوش اب سرد بگیرم تند تند

2706